Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze Musashi :> Mamy okazję właśnie pięknie obserwować jak Azunia bawi się z Adasiem jak lisiczka z myszką :kox::polew:

:naughty::decayed: kogo obstawiasz? :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

:naughty::decayed: kogo obstawiasz? :wink4:

:mysli: :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:30_________________________________________________a co z TETIŚ dzisiaj się dzieję :mysli: może oni dzisiaj na kręgle poszli :mysli:

Opublikowano

:naughty::decayed: kogo obstawiasz? :wink4:

:mysli: :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:30_________________________________________________a co z TETIŚ dzisiaj się dzieję :mysli: może oni dzisiaj na kręgle poszli :mysli:

bez nas? :cool1::mysli::embarrassed: ;(

Opublikowano

:naughty::decayed: kogo obstawiasz? :wink4:

:mysli: :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:30_________________________________________________a co z TETIŚ dzisiaj się dzieję :mysli: może oni dzisiaj na kręgle poszli :mysli:

bez nas? :cool1::mysli::embarrassed: ;(

pewno z chłopakiem poszła :tongue4:

Opublikowano

chyba z chłopakami :naughty:

Opublikowano

chyba z chłopakami :naughty:

:shocked:
Opublikowano

chyba z chłopakami :naughty:

:shocked:

bo co NIkusia, Mlodego i Kuredu nie ma ..... a to część składu kręglowego

Opublikowano

chyba z chłopakami :naughty:

:shocked:

bo co NIkusia, Mlodego i Kuredu nie ma ..... a to część składu kręglowego

ja tam wolę bilard, a dawno nie grałam :confused4:

Opublikowano

ale my po kręglach gramy w bilarda ....więc możecie śmiało wpaść w piątek :naughty:

Opublikowano

bry na wieczór wszystkim :hi:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:49_________________________________________________

chyba z chłopakami :naughty:

:shocked:

bo co NIkusia, Mlodego i Kuredu nie ma ..... a to część składu kręglowego

ja tam wolę bilard, a dawno nie grałam :confused4:

o bilard to jest to :good: :good:
Opublikowano

chyba z chłopakami :naughty:

:shocked:

bo co NIkusia, Mlodego i Kuredu nie ma ..... a to część składu kręglowego

no wlasnie :mysli:

Opublikowano

no dalej Wentylek ...wpadnij w piątek na przedspot :naughty:

Opublikowano

ale my po kręglach gramy w bilarda ....więc możecie śmiało wpaść w piątek :naughty:

kiepsko, wyjazd firmowy jest i raczej odpada, poza tym mi gardło nawala, zawsze co rok mniej więcej o tej porze roku.[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:50_________________________________________________o, wentyl też woli bilard :decayed:

Opublikowano

no dalej Wentylek ...wpadnij w piątek na przedspot :naughty:

z miłą chęcią ale ktoś musi pracowac ,żeby ktoś sie mógł bawić :mysli: :mysli: :cool1:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:51_________________________________________________

ale my po kręglach gramy w bilarda ....więc możecie śmiało wpaść w piątek :naughty:

kiepsko, wyjazd firmowy jest i raczej odpada, poza tym mi gardło nawala, zawsze co rok mniej więcej o tej porze roku.[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:50_________________________________________________o, wentyl też woli bilard :decayed:

a wole ,wole bilard Azunia :good:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:52_________________________________________________może nadarzy sie okazja pograc kiedys :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Wentylek weź urlop okolicznościowy :gwizdanie:

Opublikowano

Wentylek weź urlop okolicznościowy :gwizdanie:

jak by tak dawali to pewnie lepiej spędzic miło czas niż siedzieć w robocie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

i znów wszystkich wcieło :wallbash:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:57_________________________________________________no prawie wszystkich :decayed:

Opublikowano

i znów wszystkich wcieło :wallbash:

przecież jesteśmy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

i znów wszystkich wcieło :wallbash:

przecież jesteśmy :naughty: :gwizdanie:

no i chwała :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:58_________________________________________________a mojego PW nie widać :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.