Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj będę w KFC w Kaliszu od 17-18 więc jak ktoś ma ochotę się spyknąć zapraszam :naughty:

bedzie czekał na stopa do poznania :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj będę w KFC w Kaliszu od 17-18 więc jak ktoś ma ochotę się spyknąć zapraszam :naughty:

a co Ty w tym Klaiszu tak często? :cool1:

że tak powiem w interesach :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ja jadę na zimowych raczej ....

ja chyba zmienie letnie na zimowe :cool1:

Opublikowano

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ja jadę na zimowych raczej ....

ja chyba zmienie letnie na zimowe :cool1:

to ja z zimowych na lodowe :mysli:

Opublikowano

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ja jadę na zimowych raczej ....

ja chyba zmienie letnie na zimowe :cool1:

to ja z zimowych na lodowe :mysli:

:mysli:

Opublikowano

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ja jadę na zimowych raczej ....

ja chyba zmienie letnie na zimowe :cool1:

to ja z zimowych na lodowe :mysli:

:mysli:

no co Dunlop Arctic Ice :cool1:

Opublikowano

no co Dunlop Arctic Ice :cool1:

zupelnie jak "nesle ice tea" :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ja jadę na zimowych raczej ....

ja też uderzam w zimówkach

Opublikowano

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ja jadę na zimowych raczej ....

ja chyba zmienie letnie na zimowe :cool1:

to ja z zimowych na lodowe :mysli:

to ja całkiem zdejmę :gwizdanie:

Opublikowano

Ja zimówki mam ładne więc przy nich pozostanę :gwizdanie: - 17'' :naughty:

Opublikowano

ma ktos na szybko na zbyciu zimowki 225/40 R18? :polew: :polew:

w rozliczeniu dam prawie nie uzywane 15" :decayed:

Opublikowano

tak serio to liczę że pogoda bedzie lux tak z 15-18stopni tak od poniedziałku przed wyjazdem i wtedy się założy coś normalnego na koło :naughty:

Opublikowano

w Poznaniu juz połowa aut na letnich, więc w połowie marca dacie rade :naughty:

ciekawe, ja 2 tygodnie temu dopiero zmieniłem na zimówki :D

Opublikowano

chcialbym pojechac na letnich ale biorac pod uwage ile jest sniegu w gorach to chyba marne sznase :confused4:

Opublikowano

co tam panoczki wieczorną porą słychac?

Opublikowano

:hi:

co tam słychać w wielkim świecie? :wink4:

Opublikowano

a gra i buczy piękny kawalerze

Opublikowano

widzę że Musashi wrzucił mój projekt :decayed::dance::D[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 19:25_________________________________________________

a gra i buczy piękny kawalerze

o kim mówisz? :mysli:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 19:26_________________________________________________o, Adas, co tak podglądasz?

Opublikowano

czesc spamery :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

czesc spamery :gwizdanie: :naughty:

do kogo tam mowa, tu nie ma żadnych spamerów, tylko porządni obywatele kraju :wink4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.