Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez dobranoc?

zapodaj mu kropka za to na dzień dobry :evil:

no to na dzien dobry, powiem dobranoc :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry :decayed:

Opublikowano

Dzień dobry :decayed:

o proszę , to jest prawidłowa postawa godna Klubowicza, wstaje rano , się wita , a nie wstaje o 13.30 i mi mówi dzień dobry :cool1: , dzień dobry Yelo i reszcie ekipy WLKP :decayed:
Opublikowano

Dzień dobry :decayed:

o proszę , to jest prawidłowa postawa godna Klubowicza, wstaje rano , się wita , a nie wstaje o 13.30 i mi mówi dzień dobry :cool1: , dzień dobry Yelo i reszcie ekipy WLKP :decayed:

:polew:

BTW Madas się dzisiaj przywitał już... o 1:15 :decayed:

Opublikowano

BTW Madas się dzisiaj przywitał już... o 1:15 :decayed:

widać moje prośby i wytyczne skutkują :cool1::decayed:

Opublikowano

BTW Madas się dzisiaj przywitał już... o 1:15 :decayed:

widać moje prośby i wytyczne skutkują :cool1::decayed:

Ale o 1:15 to szanujący się klubowicz powienien dawać przykład reszcie społeczeństwa forum i iść spać, aby o wczesnej porannej godzinie rozpocząć żywą dyskusję na forum :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wentylek , powitalnia jest do 9.00 :cool1: ,nowe zasady wprowadzamy... :good:

Opublikowano

:siema:

bez dobranoc?

zapodaj mu kropka za to na dzień dobry :evil:

przepraszam szefie... tylko 2 razy mowilem dobranoc... :gwizdanie:

Dzień dobry :decayed:

o proszę , to jest prawidłowa postawa godna Klubowicza, wstaje rano , się wita , a nie wstaje o 13.30 i mi mówi dzień dobry :cool1: , dzień dobry Yelo i reszcie ekipy WLKP :decayed:

bijesz do mnie? :cool1:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 09:49_________________________________________________

Wentylek , powitalnia jest do 9.00 :cool1: ,nowe zasady wprowadzamy... :good:

o 9.00 to sie dopiero z wyra zwleklem :decayed:

Opublikowano

bije do wszystkich leserów , śpiących dłużej niż 9.00 :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

bije do wszystkich leserów , śpiących dłużej niż 9.00 :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Tomus daj pozyc... weekend byl... w tygodniu musisz przyznac ze jestem wczesniej niz od 13.30 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czasem nawet wczesniej niz Ty :tongue4:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 09:52_________________________________________________Czesc Kurde :hi:

Opublikowano

no dobra z uwagi na to ,że tylko ja i Yelo wstajemy wcześniej,a reszta ekypy są śpiące królewny, to przywitalnie wydłużamy do 10.00 i nie mówcie ,że wuja zły :cool1::decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 09:53_________________________________________________Cześć Kurde :decayed:

Opublikowano

to jeszcze zdążę: Dzień dobry :kox:

Opublikowano

to jeszcze zdążę: Dzień dobry :kox:

:polew: :polew: :tongue4:
Opublikowano

oczywiscie ze wuja dobry :wink4:

Opublikowano

Wentylek , powitalnia jest do 9.00 :cool1: ,nowe zasady wprowadzamy... :good:

dzien dobry o 10.kurde.30 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

Wentylek , powitalnia jest do 9.00 :cool1: ,nowe zasady wprowadzamy... :good:

dzien dobry o 10.kurde.30 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :polew:

nie ladnie taki przyklad dawac... :cool1: w nocy siedzicie a rano Was nie ma :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.