Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez obstawialem ta trase... ale biorac pod uwage ze zabieramy po drodze Kaliszakow chyba trzeba bedzie wybrac ta 2 opcje...i tak Zielona dobija do Poznania... :)

a z zielonej oprocz wentyla ktos jedzie? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez obstawialem ta trase... ale biorac pod uwage ze zabieramy po drodze Kaliszakow chyba trzeba bedzie wybrac ta 2 opcje...i tak Zielona dobija do Poznania... :)

a z zielonej oprocz wentyla ktos jedzie? :mysli:

na dzień dzisiejszy to chyba tylko ja
Opublikowano

a z zielonej oprocz wentyla ktos jedzie? :mysli:

tez pisal ze chyba tylko wentylek sam jedzie :gwizdanie:

Opublikowano

moze ktos przypomniec tak w 5 slowach trase ? :naughty:

Opublikowano

tez obstawialem ta trase... ale biorac pod uwage ze zabieramy po drodze Kaliszakow chyba trzeba bedzie wybrac ta 2 opcje...i tak Zielona dobija do Poznania... :)

a z zielonej oprocz wentyla ktos jedzie? :mysli:

nie z zielonej nikt nie jedzie ....[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:11_________________________________________________

moze ktos przypomniec tak w 5 slowach trase ? :naughty:

na spocie ustalimy dopiero :)

Opublikowano

bede dumnie reprezentowal Turek :kox::polew::naughty: :naughty:

Opublikowano

bede dumnie reprezentowal Turek :kox::polew::naughty: :naughty:

Turek mam tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

moze ktos przypomniec tak w 5 slowach trase ? :naughty:

Poznań, dlugo dlugo nic, Bukowina Tatrzanska :decayed:

ups, ujalem to w 6 slowach... moze byc? :cool1:

Opublikowano

pozna

moze ktos przypomniec tak w 5 slowach trase ? :naughty:

Poznań, dlugo dlugo nic, Bukowina Tatrzanska :decayed:

to 6 słów

Poznań, dlugo nic, Bukowina Tatrzanska , teraz jest oki :good:

Opublikowano

bede dumnie reprezentowal Turek :kox::polew::naughty: :naughty:

Turek mam tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie:

zreszta niedaleko Turka w Słupcy też :mysli:
Opublikowano

sie poprawilem :decayed:

Opublikowano

Teraz ja sporo was jest to przypomnę......

Piątek 18 PLAZA tor zarezerwowany na 2 h !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dance: :dance: :dance:

nie wiem czy będę mógł :mysli:

:cool1::naughty:

Opublikowano

dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi: :hi: :hi:

wentylek tez sie nauczyl zartowac :polew:

Opublikowano

nie wiem czy dam rade... umowilem sie juz na flaszke z kumplem :gwizdanie: ale moze pozniej przyjde jak bedziecie jeszcze... :wink4:

przeciez termin byl pd ciebie ustawiony :cool1:

Opublikowano

dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi: :hi: :hi:

wentylek tez sie nauczyl zartowac :polew:

ogólnie tu wszyscy żartownisie :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Muskaczi łyskaczi - dawaj foty ze spota :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez uciekam, bo jutro z rana do ASO :gwizdanie:

ciao :hi: :hi:

Opublikowano

nie wiem czy dam rade... umowilem sie juz na flaszke z kumplem :gwizdanie: ale moze pozniej przyjde jak bedziecie jeszcze... :wink4:

przeciez termin byl pd ciebie ustawiony :cool1:

coś pomyliłeś ...to nie mój cytat :mysli:

Opublikowano

nie wiem czy dam rade... umowilem sie juz na flaszke z kumplem :gwizdanie: ale moze pozniej przyjde jak bedziecie jeszcze... :wink4:

przeciez termin byl pd ciebie ustawiony :cool1:

tak? :mysli: to nie moge Was zawiesc... trudno - flaszke zrobie w sobote :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.