Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak, wybierzcie drogę jaką chcecie, my się gdzieś po drodze dołączymy, chociaż powiem, że z Kalisza zdecydowanie nalepiej jest wskoczyć na A4 w Gliwicach. Z Poznania to będzie 516km.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ty nikuś dlaczemu do ZAKa nie dojechałeś? miałem przyjechać z krissem :mysli:

bo mam komputerowe zajecie :naughty:

Będziemy jechali w piątek chyba i wtedy wcale nie jest źle. Często jeżdżę służbowo na Śląsk i 901 jest dobrym wyjściem. Drugą opcję jeszcze mam S1 przez Częstochowę, ale to raczej nieciekawy temat.

dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good: :good: :hi:

dokladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna...

ja tam się drogą nie przejmuje, i tak będzie fajnie :kox: :kox: :kox:

ja jestem przekonana,że nie tylko droga :kox: :kox: :kox:

cały wyjazd zapowiada sie ciekawie :drunk::radocha::dance2: :dance2:

Opublikowano

A ty nikuś dlaczemu do ZAKa nie dojechałeś? miałem przyjechać z krissem :mysli:

bo mam komputerowe zajecie :naughty:

Będziemy jechali w piątek chyba i wtedy wcale nie jest źle. Często jeżdżę służbowo na Śląsk i 901 jest dobrym wyjściem. Drugą opcję jeszcze mam S1 przez Częstochowę, ale to raczej nieciekawy temat.

dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good: :good: :hi:

dokladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna...

ja tam się drogą nie przejmuje, i tak będzie fajnie :kox: :kox: :kox:

ja jestem przekonana,że nie tylko droga :kox: :kox: :kox:

cały wyjazd zapowiada sie ciekawie :drunk::radocha::dance2: :dance2:

i o to chodzi :notworthy::good: :good: :good::notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A ty nikuś dlaczemu do ZAKa nie dojechałeś? miałem przyjechać z krissem :mysli:

bo mam komputerowe zajecie :naughty:

Będziemy jechali w piątek chyba i wtedy wcale nie jest źle. Często jeżdżę służbowo na Śląsk i 901 jest dobrym wyjściem. Drugą opcję jeszcze mam S1 przez Częstochowę, ale to raczej nieciekawy temat.

dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good: :good: :hi:

dokladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna...

ja tam się drogą nie przejmuje, i tak będzie fajnie :kox: :kox: :kox:

ja jestem przekonana,że nie tylko droga :kox: :kox: :kox:

cały wyjazd zapowiada sie ciekawie :drunk::radocha::dance2: :dance2:

i o to chodzi :notworthy::good: :good: :good::notworthy: :notworthy:

po to jedziemy żeby było zaj,,,,,,,,,,,cie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ma być wesoło od wyjazdu do powrotu :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:11_________________________________________________kolego Madas witamy wieczorkiem :cool1: :cool1: :hi:
Opublikowano

ja pojadę tędy co reszta nie przejmuje się korkami, bo inaczej bym musiał się z polski wyprowadzić.

Opublikowano

O, widzę że Adam wrócił :)

Opublikowano

witajcie spamowicze Adamo i Marcinie :notworthy: :notworthy: :notworthy: (marcina jescze nie ma ale za chwile zapewne sie pojawi)

Opublikowano

Cześć Madasie :hi: :>

Opublikowano

O, widzę że Adam wrócił :)

no właśnie i chyba nadrabia zaległości :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:15_________________________________________________siemka Tetis :hi:
Opublikowano

Madas Jak wszyscy sie za Tobą stęsknili :gwizdanie: takie przywitanie :wink4::kox:

[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:17_________________________________________________

O, widzę że Adam wrócił :)

no właśnie i chyba nadrabia zaległości :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:15_________________________________________________siemka Tetis :hi:

cześć wentyl :>

Opublikowano

i pan Adam zaraz przemówi :notworthy: :notworthy: :notworthy::polew: :polew:

Opublikowano

i pan Adam zaraz przemówi :notworthy: :notworthy: :notworthy::polew: :polew:

jeszcze kilka stron mu zostało :naughty:

Opublikowano

i pan Adam zaraz przemówi :notworthy: :notworthy: :notworthy::polew: :polew:

Jeszcze tylko chwila napięcia :cool1:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:19_________________________________________________Ale nie uprzedzajmy faktów :kox:

Opublikowano

i pan Adam zaraz przemówi :notworthy: :notworthy: :notworthy::polew: :polew:

czekamy AAAdddaaaammmieeee :kox:

Opublikowano

cosik te czytanie mu chyba nie idzie, może nie w tym języku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a czekacie na jakieś orędzie , sadaM jest jako wieszcz narodu wielkopolskiego , jak podczas powstania , przemówił i wygraliśmy hyhyhy

Opublikowano

orędzie do narodu :polew: :polew:

Opublikowano

Zaraz dostaniemy po czerepach za to :banan1::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sadaM znikł :embarrassed:

Opublikowano

sadaM znikł :embarrassed:

czyta inny watek :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.