Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy dam rade... umowilem sie juz na flaszke z kumplem :gwizdanie: ale moze pozniej przyjde jak bedziecie jeszcze... :wink4:

przeciez termin byl pd ciebie ustawiony :cool1:

tak? :mysli: to nie moge Was zawiesc... trudno - flaszke zrobie w sobote :decayed:

a Ty co się wypowiadasz za mnie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czy dam rade... umowilem sie juz na flaszke z kumplem :gwizdanie: ale moze pozniej przyjde jak bedziecie jeszcze... :wink4:

przeciez termin byl pd ciebie ustawiony :cool1:

coś pomyliłeś ...to nie mój cytat :mysli:

no wlasnie :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:25_________________________________________________

nie wiem czy dam rade... umowilem sie juz na flaszke z kumplem :gwizdanie: ale moze pozniej przyjde jak bedziecie jeszcze... :wink4:

przeciez termin byl pd ciebie ustawiony :cool1:

tak? :mysli: to nie moge Was zawiesc... trudno - flaszke zrobie w sobote :decayed:

a Ty co się wypowiadasz za mnie :gwizdanie:

bo to moj cytat :tongue4:

Opublikowano

wiem że Twój Nikuś ale potem się zrobił mój :naughty::evil:

Opublikowano

wiem że Twój Nikuś ale potem się zrobił mój :naughty::evil:

nie jestem samolub - podziele sie z Toba :wink4:

Opublikowano

wiem że Twój Nikuś ale potem się zrobił mój :naughty::evil:

nie jestem samolub - podziele sie z Toba :wink4:

super jesteś :naughty::kox:

Opublikowano

oczywiscie ciecie cycata mi nie wyszlo[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:29_________________________________________________tak czy inaczej wszystko czytam, rejestruje, i nic sie nie ukryje :naughty::decayed:

Opublikowano

dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi: :hi: :hi:

wentylek tez sie nauczyl zartowac :polew:

uczę sie od najlepszych :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

oczywiscie ciecie cycata mi nie wyszlo[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:29_________________________________________________tak czy inaczej wszystko czytam, rejestruje, i nic sie nie ukryje :naughty::decayed:

spoko Marcin wybaczam Ci :evil:

Opublikowano

dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi: :hi: :hi:

wentylek tez sie nauczyl zartowac :polew:

uczę sie od najlepszych :polew: :polew: :polew:

dobry uczen jestes :good::wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:33_________________________________________________stad jak z Alcatraz - tak latwo zwiac nie idzie :decayed:

Opublikowano

dokładnie to jak narkotyk :evil:

Opublikowano

tyle tylko ze narkotyk dziala od 24-72h a forum dluzej :gwizdanie:

Opublikowano

ja wczoraj 1,5 godz sie zbieralem, dzisiaj juz godzine :cool1:

Opublikowano

ja wczoraj 1,5 godz sie zbieralem, dzisiaj juz godzine :cool1:

i to sikanie wstrzymywałeś :polew: :polew: ja nocnik mam Julki koło siebie :polew:

Opublikowano

tyle tylko ze narkotyk dziala od 24-72h a forum dluzej :gwizdanie:

i jaki oszczedny srodek :cool1::kox::decayed:

Opublikowano

tyle tylko ze narkotyk dziala od 24-72h a forum dluzej :gwizdanie:

i jaki oszczedny srodek :cool1::kox::decayed:

no nie taki oszczędny prąd, rehabilitacja ...koszty rozwodu :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ja wczoraj 1,5 godz sie zbieralem, dzisiaj juz godzine :cool1:

i to sikanie wstrzymywałeś :polew: :polew: ja nocnik mam Julki koło siebie :polew:

a ja mam kocia kuwete ze zwirkiem, puszke kociego zarcia i jakis sok, prawie 100 % potrzeb :kox::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

tyle tylko ze narkotyk dziala od 24-72h a forum dluzej :gwizdanie:

i jaki oszczedny srodek :cool1::kox::decayed:

no nie taki oszczędny prąd, rehabilitacja ...koszty rozwodu :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

ja wczoraj 1,5 godz sie zbieralem, dzisiaj juz godzine :cool1:

i to sikanie wstrzymywałeś :polew: :polew: ja nocnik mam Julki koło siebie :polew:

a ja mam kocia kuwete ze zwirkiem, puszke kociego zarcia i jakis sok, prawie 100 % potrzeb :kox::nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: koci tatuś :kox:

Opublikowano

tyle tylko ze narkotyk dziala od 24-72h a forum dluzej :gwizdanie:

i jaki oszczedny srodek :cool1::kox::decayed:

no nie taki oszczędny prąd, rehabilitacja ...koszty rozwodu :gwizdanie: :polew:

jak kogos trafi to tak :cool1: :cool1:

Opublikowano

az se print screena zrobie ogolnych statystyk :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.