Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sadaM znikł :embarrassed:

ciekawe może sie wystraszył że nie podoła :polew: :polew: :laghing2: :laghing2:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe może sie wystraszył że nie podoła :polew: :polew: :laghing2

Adas i starach przed przemową :polew: :polew: :polew: :polew: niemożliwe....

Opublikowano

ciekawe może sie wystraszył że nie podoła :polew: :polew: :laghing2

Adas i starach przed przemową :polew: :polew: :polew: :polew: niemożliwe....

ale może prawdziwe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:29_________________________________________________a coś tak czuje że zaraz mi sie oberwie :gwizdanie: :gwizdanie: :bicz: :bicz:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:29_________________________________________________ale cisza się zrobiła ,wszyscy chyba czekaja na przemówienie :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

sie doigracie... :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

co tak myślimy kolego :mysli: :mysli:

Opublikowano

sie nie mysli - sie jedzie :decayed:

Opublikowano

:mysli:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: witamy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

sie nie mysli - sie jedzie :decayed:

:polew: :polew: :cool1:
Opublikowano

cześć : WENTYLEK, IVER, TETIS, SULI, MLODY, NIKUS, KUREDU, ADAS, PAWEL POZNAN, VARIO, YELOLEK, MUSKACZI i wsystkich tych co pominąłem proszę o info na PW :evil::hi:

Opublikowano

To ja się zamiast Adama odezwę :gwizdanie:

Najlepiej jechać ok 160 do 180 bo wtedy najłatwiej otrzymać koncentrację :kox::decayed:

Opublikowano

Tomek dzięki że nas wyjebałeś z chaty i sorry że buchnąłem Ci płyty :evil: Fajny z Ciebie chłopak..... :naughty:

Opublikowano

Ooo :cool1: Odezwał się :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Tomek dzięki że nas wyjebałeś z chaty i sorry że buchnąłem Ci płyty :evil: Fajny z Ciebie chłopak..... :naughty:

spoko :good: , zobacz czy masz dowód i kluczyki od b7 :naughty:
Opublikowano

ja nie wiem... spotujecie w ciagu dnia a ja nic o tym nie wiem... :mysli: ale z Was koledzy ;(

Opublikowano

Ooo :cool1: Odezwał się :tongue4::polew: :polew:

czas najwyższy :gwizdanie:
Opublikowano

Tomek dzięki że nas wyjebałeś z chaty i sorry że buchnąłem Ci płyty :evil: Fajny z Ciebie chłopak..... :naughty:

spoko :good: , zobacz czy masz dowód i kluczyki od b7 :naughty:

mam ale nie wiem czy kopia to nie jest :mysli:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:44_________________________________________________

ja nie wiem... spotujecie w ciagu dnia a ja nic o tym nie wiem... :mysli: ale z Was koledzy ;(

w tym czasie kochaniutki w pracy byłeś :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

dobry wieczor :cool1: co tam dobrego slychac?

Opublikowano

witamy szefa :cool1:

Opublikowano

ja nawet jak jestem w pracy to mam czas :gwizdanie: co prawda do Kalisza bym nie pojechal ale... odezwac sie mozna prawda? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.