Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry wieczor :cool1: co tam dobrego slychac?

witamy witamy :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nawet jak jestem w pracy to mam czas :gwizdanie: co prawda do Kalisza bym nie pojechal ale... odezwac sie mozna prawda? :cool1:

było info i tu i na spotach kaliskich :gwizdanie: :naughty::tongue4:

Opublikowano

ja nawet jak jestem w pracy to mam czas :gwizdanie: co prawda do Kalisza bym nie pojechal ale... odezwac sie mozna prawda? :cool1:

było info i tu i na spotach kaliskich :gwizdanie: :naughty::tongue4:

prawda! nikuś kiepsko czytasz :)

Opublikowano

ja nawet jak jestem w pracy to mam czas :gwizdanie: co prawda do Kalisza bym nie pojechal ale... odezwac sie mozna prawda? :cool1:

było info i tu i na spotach kaliskich :gwizdanie: :naughty::tongue4:

prawda! nikuś kiepsko czytasz :)

może dlatego że pifka dzisiaj nie pije :mysli:

Opublikowano

ja nawet jak jestem w pracy to mam czas :gwizdanie: co prawda do Kalisza bym nie pojechal ale... odezwac sie mozna prawda? :cool1:

było info i tu i na spotach kaliskich :gwizdanie: :naughty::tongue4:

prawda! nikuś kiepsko czytasz :)

może dlatego że pifka dzisiaj nie pije :mysli:

albo za dużo wypił :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:52_________________________________________________godzina ZERO wybiła!! uciekam spać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

o że pifka dzisiaj nie pije :mysli:

jak nie pije jak pije :decayed: dzien bez piwa dzien stracony :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:53_________________________________________________ale faktycznie na Kaliskie nie zagladalem... :mysli:

Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

Opublikowano

godzina ZERO wybiła!! uciekam spać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

taaa jasne :naughty: :naughty: :polew: :polew:

znowu sie przekomarzasz? :cool1:

Opublikowano

Marcin nie masz przechlapane ..... jak coś chłopaki to kiedy macie chęci zapraszam na kawe :naughty::evil:

Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

w h*j :polew:
Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

ja :decayed:

Opublikowano

ja też jade a teraz spać idę!! dobrej nocki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

bless Tomek 11 aut jedzie :naughty:

Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

ja :decayed:

i ja
Opublikowano

od tygodnia robie test na spalanie w miescie i zmienilem troche styl jazdy i z 11-13L, zrobiło sie 9-11L :decayed:

hmm, teraz pchasz rozumiem? :mysli::decayed:

Opublikowano

ja też jade a teraz spać idę!! dobrej nocki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wez przestan... i tak kazdy wie ze jeszcze z godzine posiedzisz :polew:

Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

bless Tomek 11 aut jedzie :naughty:

ładny kondukt będzie :mysli: :mysli:
Opublikowano

:hi:

pany,ilu dokładnie jedzie od was do Bukowiny?

ja :decayed:

Ja z Nimi :cool1:

Opublikowano

Iverson,co to za fela :mysli:,ładna :naughty:

ajmrk8.jpg

Opublikowano

Iverson,co to za fela :mysli:,ładna :naughty:

ajmrk8.jpg

made in photoshop :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.