Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyprowadzka-niestety ;(

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyprowadzka-niestety ;(

a tuż to? żona wyrzuciła :cool1:

Opublikowano

wyprowadzka-niestety ;(

a tuż to? żona wyrzuciła :cool1:

od razu żona, komornik przyszedł i wyrzucił, nawet kompa nie zostawił, z kawiarenki pisze

Opublikowano

wyprowadzka-niestety ;(

a tuż to? żona wyrzuciła :cool1:

od razu żona, komornik przyszedł i wyrzucił, nawet kompa nie zostawił, z kawiarenki pisze

ważne, że B8 zostawił :decayed:

Opublikowano

wyprowadzka-niestety ;(

a tuż to? żona wyrzuciła :cool1:

od razu żona, komornik przyszedł i wyrzucił, nawet kompa nie zostawił, z kawiarenki pisze

ważne, że B8 zostawił :decayed:

Tylko ani słowa nikomu, bo jak sie dowie to wróci :gwizdanie:

Opublikowano

siemka popoludniem... a gdzie Ty sie Kurde wyprowadzasz? :cool1:

Opublikowano

siemka popoludniem... a gdzie Ty sie Kurde wyprowadzasz? :cool1:

docelowo na Piątkowo, a póki co troche tu troche tam :gwizdanie:

Opublikowano

piatkowo tzn? dalej bedziemy mieli do siebie blisko :decayed:

Opublikowano

piatkowo tzn? dalej bedziemy mieli do siebie blisko :decayed:

blisko blisko :naughty: ok 2,5km, teraz mamy 1,5km

Opublikowano
:hi: hejka :)
Opublikowano

piatkowo tzn? dalej bedziemy mieli do siebie blisko :decayed:

blisko blisko :naughty: ok 2,5km, teraz mamy 1,5km

i to mi sie podoba :good:

Opublikowano

od tygodnia robie test na spalanie w miescie i zmienilem troche styl jazdy i z 11-13L, zrobiło sie 9-11L :decayed:

Opublikowano

:hi: hejka :)

:hi:

[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:10_________________________________________________Azunia na bukowine sie wybierasz ? :gwizdanie:

Opublikowano

Witanko ,Panie i Panowie ... :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi::kox:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:13_________________________________________________ciekawe o ktorej wroci spamerem madasek :decayed: :decayed:
Opublikowano

:hi: hejka :)

:hi:

[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:10_________________________________________________Azunia na bukowine sie wybierasz ? :gwizdanie:

pomyśl, poszukaj :naughty::decayed:jasne że tak[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:22_________________________________________________cześć Tetis :decayed:

a co tak cicho tytaj? :mysli:

weźcie cosik skrobnijcie :gwizdanie:

Opublikowano

dzieńdoberek :notworthy:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:34_________________________________________________

BTW robimy w tym tygodniu wypad na kreglo-bilard :naughty:

powiedz tylko kiedy :naughty: :naughty: :naughty:

są dwie opcje czwartek lub piatek, mi wszystko jedno, każdy z tych dni jest dobry żeby się nawalic :drunk:

rezerwacja jest na piątek na 18.00 2h niestety później jest juz wszystko zrezerwowane,chyba,że mam zmienić na czwartek?

Opublikowano

skrob skrob

Opublikowano

:hi: hejka :)

:hi:

[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:10_________________________________________________Azunia na bukowine sie wybierasz ? :gwizdanie:

pomyśl, poszukaj :naughty::decayed:jasne że tak[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:22_________________________________________________cześć Tetis :decayed:

a co tak cicho tytaj? :mysli:

weźcie cosik skrobnijcie :gwizdanie:

bo madas jest w Kaliszu na spocie :gwizdanie:

ide gdzies cos lyknac sobie :naughty:

baju :hi:

Opublikowano

ciekawe o ktorej wroci spamerem madasek :decayed

Z tego co mi wiadomo nie prędko :kox: ostatnio bardzo sie lubią z Musashim :wink4::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.