Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemka

:hi: siema

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witajta ziomkowie :decayed: ja wczoraj sie wywaliłem do góry kołami już o 21:00 więc mnie nie było za to dzisiaj rześki jak nigdy.

wiecie że w Szwecji 6 st na plusie

zzzzzzzzzzzzz.jpg

By fan_audi, shot with K850i at 2009-02-24

zdjęcie roboione z okna mojej chaty przed chwilą dla dowodu !!!

Opublikowano

bless chłopcy :hi::naughty:

Opublikowano

jesteś rybakiem na tym morzu :naughty: , ładny widok z okna ale sztormu bym nie chciał przeżyć w nim

Opublikowano

Fantastic za***isty widok ma z okna :kox:

Opublikowano

witajta ziomkowie :decayed: ja wczoraj sie wywaliłem do góry kołami już o 21:00 więc mnie nie było za to dzisiaj rześki jak nigdy.

wiecie że w Szwecji 6 st na plusie

zzzzzzzzzzzzz.jpg

By fan_audi, shot with K850i at 2009-02-24

zdjęcie roboione z okna mojej chaty przed chwilą dla dowodu !!!

toż to wiosna , :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nic to ..... trzeba zaraz na spota się szykować :naughty:

Opublikowano

nic to ..... trzeba zaraz na spota się szykować :naughty:

jak zaraz , o której wyjeżdżacie??
Opublikowano

cześć :) często te spoty ostatnio są :mysli::good:

Opublikowano

nic to ..... trzeba zaraz na spota się szykować :naughty:

jak zaraz , o której wyjeżdżacie??

o 12 :)[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:43_________________________________________________

cześć :) często te spoty ostatnio są :mysli::good:

ale mam nadzieję że 1 marca będziesz ....obiecałeś Wojtek :gwizdanie:

Opublikowano

byde :kox:

Opublikowano

Witam, no fantastic ładnie tam masz :)

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

dzieńdoberek :notworthy:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:34_________________________________________________

BTW robimy w tym tygodniu wypad na kreglo-bilard :naughty:

powiedz tylko kiedy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam, no fantastic ładnie tam masz :)

Vario coś ty tak zburaczał :decayed: kongratulejszyn

Opublikowano

dzieńdoberek :notworthy:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:34_________________________________________________

BTW robimy w tym tygodniu wypad na kreglo-bilard :naughty:

powiedz tylko kiedy :naughty: :naughty: :naughty:

są dwie opcje czwartek lub piatek, mi wszystko jedno, każdy z tych dni jest dobry żeby się nawalic :drunk:

Opublikowano

dzieńdoberek :notworthy:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:34_________________________________________________

BTW robimy w tym tygodniu wypad na kreglo-bilard :naughty:

powiedz tylko kiedy :naughty: :naughty: :naughty:

są dwie opcje czwartek lub piatek, mi wszystko jedno, każdy z tych dni jest dobry żeby się nawalic :drunk:

to może piątek :gwizdanie:

Opublikowano

fantastic dzięki dzięki :)

Opublikowano

co Panocki taki spokoj :mysli:

kutfa ja się pakuje i normalnie masakra, nawet człowiek nie wiedział ile rzeczy miał w domu :gwizdanie:

Opublikowano

co Panocki taki spokoj :mysli:

kutfa ja się pakuje i normalnie masakra, nawet człowiek nie wiedział ile rzeczy miał w domu :gwizdanie:

przeprowadzka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.