Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to za dużo wypić nie mogę :evil:

pokaze Ci jak to sie robi... tylko nie wiem czy Weronice sie spodoba :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to za dużo wypić nie mogę :evil:

nikuś on sie z nami napic nie chce :cool1:

Opublikowano

ja to za dużo wypić nie mogę :evil:

nikuś on sie z nami napic nie chce :cool1:

spoko... rosolek, wodeczka, belcik, wodeczka, belcik, wodeczka, spanie... piwko, wodeczka... weekend minie i nawet sobie nie wyobraza jak sie zahartuje :decayed:

Opublikowano

ja to za dużo wypić nie mogę :evil:

nikuś on sie z nami napic nie chce :cool1:

a Ty musashi na te kregle nie przyjezdzaj swoim autem to się wreszcie napijemy bo ostatnio swoim byles i sie wymigales, ale teraz Ciz Nikusiem nie odpuscimy :naughty:

Opublikowano

ja to za dużo wypić nie mogę :evil:

nikuś on sie z nami napic nie chce :cool1:

a Ty musashi na te kregle nie przyjezdzaj swoim autem to się wreszcie napijemy bo ostatnio swoim byles i sie wymigales, ale teraz Ciz Nikusiem nie odpuscimy :naughty:

dokladnie... starszy musi dawac przyklad a nie sie opierda** :cool1:

Opublikowano
:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:
Opublikowano

:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:

Ty najstarszy nie jestes wiec jeszcze wszystko przed Toba :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty musashi na te kregle nie przyjezdzaj swoim autem to się wreszcie napijemy bo ostatnio swoim byles i sie wymigales, ale teraz Ciz Nikusiem nie odpuscimy :naughty:

haha, mnie wogole mialo nie byc, bylem z klientami umowiony, tyle ze im cus wypadlo, wiec skwapliwie skorzystalemz mozliwosci spedzenia wieczoru z wami :kox: a ze bylem w okolicy a4czka.... :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:

Ty najstarszy nie jestes wiec jeszcze wszystko przed Toba :gwizdanie:

ciężko żebym przykład dawał w tej dziedzinie :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty musashi na te kregle nie przyjezdzaj swoim autem to się wreszcie napijemy bo ostatnio swoim byles i sie wymigales, ale teraz Ciz Nikusiem nie odpuscimy :naughty:

haha, mnie wogole mialo nie byc, bylem z klientami umowiony, tyle ze im cus wypadlo, wiec skwapliwie skorzystalemz mozliwosci spedzenia wieczoru z wami :kox: a ze bylem w okolicy a4czka.... :gwizdanie:

winny sie tlumaczy :cool1:

Opublikowano

:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:

Ty najstarszy nie jestes wiec jeszcze wszystko przed Toba :gwizdanie:

no co, dinozaury sa starsze ode mnie :cool1:

Opublikowano

Ja tu jestem tylko gościnnie :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:

Ty najstarszy nie jestes wiec jeszcze wszystko przed Toba :gwizdanie:

no co, dinozaury sa starsze ode mnie :cool1:

ale to i tak Ty swiecisz na przykladem :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:

Ty najstarszy nie jestes wiec jeszcze wszystko przed Toba :gwizdanie:

no co, dinozaury sa starsze ode mnie :cool1:

zależy z którego okresu, bo z Jury już nie

Opublikowano

winny sie tlumaczy :cool1:

:gwizdanie: spoko, tylko skad pozwozke wezme :cool1:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 00:05_________________________________________________

:mysli: :mysli: no no no :gwizdanie:

Ty najstarszy nie jestes wiec jeszcze wszystko przed Toba :gwizdanie:

no co, dinozaury sa starsze ode mnie :cool1:

zależy z którego okresu, bo z Jury już nie

nie, nie, to akurat juz rowiesnicy :cool1:

Opublikowano

:gwizdanie: spoko, tylko skad pozwozke wezme :cool1:

pogadaj z Tetis :gwizdanie:

Opublikowano

Tym razem i Ciebie mogę zabrać :gwizdanie:

Opublikowano

Tym razem i Ciebie mogę zabrać :gwizdanie:

no w koncu... juz myslalem ze sie Pani nie odezwie... :cool1: nie ladnie to tak tylko podgladac... :decayed:

Opublikowano

Tym razem i Ciebie mogę zabrać :gwizdanie:

:notworthy:

Opublikowano

ładnie liste zrobić...4 miejsca są no i jedno w bagażniku :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.