Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To po co na ksiezycu mieszkasz.. :decayed:

ja sem z Marsa :decayed::polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gratulacje Vario!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zakumal :decayed:

lepiej późno niż wcale :polew::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

To po co na ksiezycu mieszkasz.. :decayed:

ja sem z Marsa :decayed::polew:

no wlasnie... :cool1: a laski z Venus :decayed:

Opublikowano

pisałem dziś do Rogala, bo stwierdziłem że czas na zmiane :kox::naughty::decayed:

jak co to moge z Toba jechać bo z racji wykonywanej pracy mam dużo wolnego czasu :gwizdanie:

Opublikowano

Gratulacje Vario!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zakumal :decayed:

lepiej późno niż wcale :polew::tongue4: :tongue4:

a Ty kiedy sie zakolorujesz? :cool1:

Opublikowano

Mlody a co za fure kupujesz od Rogala :mysli:

Opublikowano

pisałem dziś do Rogala, bo stwierdziłem że czas na zmiane :kox::naughty::decayed:

jak co to moge z Toba jechać bo z racji wykonywanej pracy mam dużo wolnego czasu :gwizdanie:

ja se moge urlop wziasc :decayed: bedzie buba hehehehe :polew:

Opublikowano

Gratulacje Vario!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zakumal :decayed:

lepiej późno niż wcale :polew::tongue4: :tongue4:

a Ty kiedy sie zakolorujesz? :cool1:

niedługo :tongue4:

Opublikowano

gadaj madas bo Magda wypytuje :) :)

no dobra 33 i 1 dzień :gwizdanie:

To Ty gówniarz jesteś :polew: :polew: :polew:

BTW Najlepszego :drunk: eee... wodniku? :co:

Opublikowano

Mlody a co za fure kupujesz od Rogala :mysli:

fiat 126p w wersji matchbox :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:53_________________________________________________

Gratulacje Vario!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zakumal :decayed:

lepiej późno niż wcale :polew::tongue4: :tongue4:

a Ty kiedy sie zakolorujesz? :cool1:

niedługo :tongue4:

byle do zlotu... zalejemy ich rozowymi :naughty:

Opublikowano

pisałem dziś do Rogala, bo stwierdziłem że czas na zmiane :kox::naughty::decayed:

jak co to moge z Toba jechać bo z racji wykonywanej pracy mam dużo wolnego czasu :gwizdanie:

ale ja raczej tam autko zostawię na trochę dłużej bo chce jeszcze turbawke wymienić :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

to ja też mogę z Mlodym jechać z czasem jestem na Ty :evil:

Opublikowano

oswiadczam wszem i wobec ze impreze firmowa bede mial w kwietniu wiec jade na 100%... chyba ze mnie na izbe zawina na weekend :naughty:

Opublikowano

to ja też mogę z Mlodym jechać z czasem jestem na Ty :evil:

prywaciarze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pisałem dziś do Rogala, bo stwierdziłem że czas na zmiane :kox::naughty::decayed:

jak co to moge z Toba jechać bo z racji wykonywanej pracy mam dużo wolnego czasu :gwizdanie:

ale ja raczej tam autko zostawię na trochę dłużej bo chce jeszcze turbawke wymienić :decayed::naughty::kox:

nie to nie ;(

Opublikowano

to ja też mogę z Mlodym jechać z czasem jestem na Ty :evil:

prywaciarze :polew: :polew: :polew:

small buisness :naughty:

Opublikowano

gadaj madas bo Magda wypytuje :) :)

no dobra 33 i 1 dzień :gwizdanie:

To Ty gówniarz jesteś :polew: :polew: :polew:

BTW Najlepszego :drunk: eee... wodniku? :co:

nie zaprzeczam :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:56_________________________________________________

to ja też mogę z Mlodym jechać z czasem jestem na Ty :evil:

prywaciarze :polew: :polew: :polew:

small buisness :naughty:

:polew: :polew: jak Pietrek z Ranczo :polew:

Opublikowano

madasek to rybka... ale wódy nie lubi :gwizdanie:

Opublikowano

pisałem dziś do Rogala, bo stwierdziłem że czas na zmiane :kox::naughty::decayed:

jak co to moge z Toba jechać bo z racji wykonywanej pracy mam dużo wolnego czasu :gwizdanie:

ale ja raczej tam autko zostawię na trochę dłużej bo chce jeszcze turbawke wymienić :decayed::naughty::kox:

nie to nie ;(

jak to nie?!?! ktoś będzie musiał mnie odwieźć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ykk dzięki, Ive dzięki za wsparcie i namawianie, musashi za wsparcie a madas za namolne namawianie :)

ja tylko za wsparcie :mysli::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.