Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mogę powiedzieć, żebym swojego imiennika kochał ale darzę go sympatią do pewnego stopnia :) i to nie za auto tylko za osobowość

no wiadomo... liczy sie wnetrze :decayed: nawet jak nie ma kubelkow :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:15_________________________________________________Vario jak CI sie teraz statystyki podobaja? :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ykk dzięki, Ive dzięki za wsparcie i namawianie, musashi za wsparcie a madas za namolne namawianie :)

ja tylko za wsparcie :mysli::decayed:

moja ponad 70cio letnia sąsiadka jest zdumiona i zarazem pozytywnie nastawiona,

że mam czerwone buty, kurtki i bluzy .. mi nie przeszkadzałby kolor różowy .. ale to za dużo czytania

i pisania .. chyba ze jest coś na skróty ?

nie no ja musze zawsze wszedzie zajrzec :naughty::decayed:

Opublikowano

_________________________________________________Vario jak CI sie teraz statystyki podobaja? :cool1:

a tylko klubowicze mają do nich dostęp ?? bo już nie pamiętam :mysli:

Opublikowano

kuredu tak zapytałem bo to firma kumpla ze studiów - wątek do kosza leci :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:07_________________________________________________musashi weź madasa do Kaliszforni na pizzę bo jest zajewista :)

pizz tam sporo, o ktorej myslisz? ty jutro jestes w kaliszu??

Opublikowano

nike Ty łobuzie !!!!

Opublikowano

oki ja spadam :notworthy: :notworthy: :notworthy: do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

_________________________________________________Vario jak CI sie teraz statystyki podobaja? :cool1:

a tylko klubowicze mają do nich dostęp ?? bo już nie pamiętam :mysli:

kazdy Adas kazdy... :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:20_________________________________________________

nike Ty łobuzie !!!!

:evil:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:21_________________________________________________

oki ja spadam :notworthy: :notworthy: :notworthy: do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

narty malysza mlodzian :hi:

Opublikowano

oki ja spadam :notworthy: :notworthy: :notworthy: do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zupelnie jak madas tylko pol godz wczesniej :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:22_________________________________________________aaaaaaa, mlodzik znow ciebie omina wazne sprawy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

oki ja spadam :notworthy: :notworthy: :notworthy: do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zupelnie jak madas tylko pol godz wczesniej :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:22_________________________________________________aaaaaaa, mlodzik znow ciebie omina wazne sprawy :gwizdanie: :naughty:

ale kino nocne tylko dla dorosłych :P

Opublikowano

ale kino nocne tylko dla dorosłych :P

:decayed:

Opublikowano

co jest Mlodzik :mysli:

Opublikowano

BTW Karol jak plyta? :mysli:

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

Opublikowano

co jest Mlodzik :mysli:

jaki mlodzik, padl juz :decayed:

Opublikowano

co jest Mlodzik :mysli:

jaki mlodzik, padl juz :decayed:

jeszcze jest online :gwizdanie:

Opublikowano

pepin jazda na forum trzepac wiadomosci :angry: Ty tez musisz byc rozowy do zlotu :cool1:

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

i ja tez nie jestem rozowy :cool1:

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

i ja tez nie jestem rozowy :cool1:

to by byla degradacja :decayed:

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

i ja tez nie jestem rozowy :cool1:

To trzeba Cie takim zrobic.. :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

pepin jazda na forum trzepac wiadomosci :angry: Ty tez musisz byc rozowy do zlotu :cool1:

pepin, pepin, :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.