Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

i ja tez nie jestem rozowy :cool1:

aaaaaa spoko daj sobie jeszcze czasu :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musashi zielony to kolor roku 2009 przynajmniej w "modzie"

Opublikowano

PEPIN PEPIN PEPIN PEPIN PEPIN PEPIN PEPIN PEPIN PEPIN :kox::good: :good: :good:

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

i ja tez nie jestem rozowy :cool1:

To trzeba Cie takim zrobic.. :cool1: :gwizdanie:

bedac niebieskim, trzeba pic duzo whisky. zolty z niebieskim daje zielony :cool1:

Opublikowano

PEPIN

Dawaj Pepin na różowego z bananem na twarzy :)

Opublikowano

BTW robimy w tym tygodniu wypad na kreglo-bilard :naughty:

Opublikowano

Musashi a kiedy dokładnie ???? Bo jesteśmy z żonką zainteresowani :)

Opublikowano

BTW robimy w tym tygodniu wypad na kreglo-bilard :naughty:

ja dopiero w czwartek mam swieto... matki boskiej pienieznej :naughty:

Opublikowano

to mam plan, bo ja za bardzo sie nie znam na niektorych zagadnieniach technicznych wiec może jak beda jakies działy gdzie nie bardzo bede wiedzial co napisac to wtedy ktos z WAS :naughty: napisze mi na gg co i jak, a ja później bede zgrywał cfaniaka i postów naleci :naughty:

Opublikowano

to mam plan, bo ja za bardzo sie nie znam na niektorych zagadnieniach technicznych wiec może jak beda jakies działy gdzie nie bardzo bede wiedzial co napisac to wtedy ktos z WAS :naughty: napisze mi na gg co i jak, a ja później bede zgrywał cfaniaka i postów naleci :naughty:

:evil: :evil: :evil: Kuredu masz żyłkę do ineresów widzę :naughty:

Opublikowano

Panowie idę powoli w kimono :) bis morgen :)

Opublikowano

ja dopiero w czwartek mam swieto... matki boskiej pienieznej :naughty:

no to wypad czwartek lub piatek :naughty::)

Opublikowano

o własnie zauważyłem ze Pepin też nie jest różowy, e to nie bede sam

i ja tez nie jestem rozowy :cool1:

To trzeba Cie takim zrobic.. :cool1: :gwizdanie:

bedac niebieskim, trzeba pic duzo whisky. zolty z niebieskim daje zielony :cool1:

Jak sie pije denaturat, to staje sie fioletowym.. :kox::cool1:

Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

bedac niebieskim, trzeba pic duzo whisky. zolty z niebieskim daje zielony :cool1:

Jak sie pije denaturat, to staje sie fioletowym.. :kox::cool1:

to juz zalezy od indywidualnych psycho-preferencji kolorystycznych :kox:

lubie whisky,

BTW wasze zdrowko, :cool1:

Opublikowano

Musashi przyznaj sie ze piles:

absinth__by_evil1903.jpg

:polew:

Opublikowano

Musashi a kiedy dokładnie ???? Bo jesteśmy z żonką zainteresowani :)

spodobało Ci się widze

:naughty:

Opublikowano

BTW wasze zdrowko, :cool1:

dokladnie :good: zdrowko :drunk:

Opublikowano

ja to za dużo wypić nie mogę :evil:

Opublikowano

Musashi przyznaj sie ze piles:

absinth__by_evil1903.jpg

:polew:

piołunówke, ulubiony trunek dekadencji :kox: jasne :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.