Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziala wam GG..? :przebiegly:

bangla :decayed: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nike jakoś nie mogę bo nie mam opcji odpowiedz, może się wyloguję i zaloguję na nowo

Opublikowano

Dziala wam GG..? :przebiegly:

działa ,napisać Ci cześć :naughty::decayed:
Opublikowano

w niebie powinienes miec lepszy zasieg :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:34_________________________________________________

nike jakoś nie mogę bo nie mam opcji odpowiedz, może się wyloguję i zaloguję na nowo

sprobuj... ja widze ze wszystkie sa zamkniete wiec poczekaj... :mysli:

Opublikowano

Ooo Vario

Gratki :good:

Posyłam Ci massage, którą i ja przy takiej okazji dostałem

_________________________________________________

Gratulejszons :> :good:

Witaj w gronie wzajemnej adoracji :kox: :kox:

Niech ten kolor przyświeca Ci w codziennych dniach - Róż to nic złego, ani niemęskiego :polew:

413575552_3b88e2a08c_o.jpg

_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki za spota :kox:

dzięki również :notworthy:

VARIO-TECHU, kurde nawet nie wiesz jaki piękny prezent zrobiłeś mi na urodziny tym gejowskim kolorem :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Opublikowano

Pany trza się w niedziele zastanowić co z tym oklejeniem aut na zlot bo jakby co to z racji wykonywanej pracy mogę coś fajnego załatwić na szybki lub karoserię ale musimu się konkretnie zgadać co i jak bo czasu nie ma za dużo.

Opublikowano

mój gadulec zdechł :(

Opublikowano

Pany trza się w niedziele zastanowić co z tym oklejeniem aut na zlot bo jakby co to z racji wykonywanej pracy mogę coś fajnego załatwić na szybki lub karoserię ale musimu się konkretnie zgadać co i jak bo czasu nie ma za dużo.

to podpowiedz co konkretnie mozesz... naklejki, magnesy??

Opublikowano

Dziala wam GG..? :przebiegly:

Witaj JEZU :notworthy:

właśnie długo mi nie dygało ale terasz paszło :cool1:

Opublikowano

a moze jakies flagi jak na mecze LECHA jezdza??

Opublikowano

chyba ocipieliście-tyle stron napukać pod moja nieobecność :wink4:

tetris nawet nie stara się nadrabiać tego czytania ..... :kox: :kox: :kox:

czesc tetis, pewnie ze ocipielismy :naughty::kox:

Opublikowano

cała poligrafia na wszystkich materiałch samoprzylepnych ale bez magnesow

Opublikowano

cała poligrafia na wszystkich materiałch samoprzylepnych ale bez magnesow

Kurdeu może podsuniesz jakiś pomysł dobry .... przedstawisz go na spocie w niedziele.....

Opublikowano

cała poligrafia na wszystkich materiałch samoprzylepnych ale bez magnesow

a na niesamoprzylepnych?? np jakis nadruk na materiale? :mysli:

Opublikowano

madas a na które urodziny????

Suli dzięki :) za powitanie w odpowiednim stylu :)

Gadulec ożył :)

no udało się powitać jednego żółtodzioba :)

Opublikowano

kupi sie biale przescieradlo i nadrukuje

A4-klub

Grupa wielkopolska

Opublikowano

nike21 wracając do tematu dystansu to felga z ET mniejszym o 10 mm działa jak dystans :) efekt ten sam jak by nie było :)

wez pod uwage mase pierscienia dystansujacego i dodatkowe 5 srub :cool1:

tu chodzi o przesuniecie na zewnatrz srodka ciezkosci kola + dodatkowy ciezar dolozonych elementow...

tak jak nike napisal, najwiekszym problemem jest zmiana dlugosci ramienia dzialajacych sil. i ni etylko to dotyczy amortyzatora, elementow metalowo gumowychale rowniez ukladu kierowniczego.

Opublikowano

Iverson napisz bo cos nie dziala.. :polew:

Opublikowano

cała poligrafia na wszystkich materiałch samoprzylepnych ale bez magnesow

a na niesamoprzylepnych?? np jakis nadruk na materiale? :mysli:

takich rzeczy niestety nie ;(

ale coś na szybki drukowane w lustrze lub na drzwi można fajnego zrobić :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.