Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuredu myślę, że jak jechać razem to razem no chyba, że polecisz na zwiady i zadzwonisz które foto-radary są czynne i gdzie stoją misiaki z suszarkami :)

jedziemy razem bez gadania i to moim tempem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wallbash: madas jak pojedziesz za mną to będziesz chroniony :) ja szaleństw nie przewiduję :)
Opublikowano

:wallbash: madas jak pojedziesz za mną to będziesz chroniony :) ja szaleństw nie przewiduję :)

ok wierzę Ci na słowo :)

Opublikowano

witaj Justynko :hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________

TETRIS poczytała i poszła se

właśnie widzę..... :mysli:

I jak ręka ??

do amputacji :polew:

Opublikowano

właśnie widzę..... :mysli:

I jak ręka ??

do amputacji :polew:

kurcze to szczerze współczuje .... dobrze że się nie załamujesz .... :embarrassed::polew:

Opublikowano

Bartek uważaj na kropka :) :)

Opublikowano

Bartek uważaj na kropka :) :)

jakiego kropka :mysli:

Opublikowano

no nie przecież to żarty były :naughty:

a tak serio to ja mogę jechać pierwszy bo generalnie nie lubie za kims jezdzić, ustali się tempo np 180km/h i sie bede tego trzymal, miasto, wieś trasa :gwizdanie:

Opublikowano

no nie przecież to żarty były :naughty:

a tak serio to ja mogę jechać pierwszy bo generalnie nie lubie za kims jezdzić, ustali się tempo np 180km/h i sie bede tego trzymal, miasto, wieś trasa :gwizdanie:

żartowniś z Ciebie dzisiaj .... takim tempem to nie mam zamiaru jechać .......... 210-220 to tak :evil:

Opublikowano

A tak mi się z tym kropkiem jak z amputacją wyjechało :)

A co do tripu do Bukowiny to chyba nikt nie chce łapać punktów a madas jedzie z córeczką więc rozsądek jest na miejscu - to chyba nie będzie Gumball ?:)

Opublikowano

Bartek uważaj na kropka :) :)

jakiego kropka :mysli:

no własnie jakiego :mysli:

Opublikowano

kuredu a masz już CB ???

Opublikowano

A tak mi się z tym kropkiem jak z amputacją wyjechało :)

A co do tripu do Bukowiny to chyba nikt nie chce łapać punktów a madas jedzie z córeczką więc rozsądek jest na miejscu - to chyba nie będzie Gumball ?:)

madas już w weekend jechał na pomorze z Julką 15-160km/h :gwizdanie:

Opublikowano

A tak mi się z tym kropkiem jak z amputacją wyjechało :)

A co do tripu do Bukowiny to chyba nikt nie chce łapać punktów a madas jedzie z córeczką więc rozsądek jest na miejscu - to chyba nie będzie Gumball ?:)

wiadomo Bartek .. :) myślę że tempo w granicach 120-140 będzie rozsądne ...plus przepisowo w miastach i wioskach ....co Wy na to ??

Opublikowano

witaj Justynko :hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________

TETRIS poczytała i poszła se

właśnie widzę..... :mysli:

I jak ręka ??

do amputacji :polew:

mam siekiere i piłe mechaniczna (spalinową) będzie szybko, tanio i dobrze, precyzja zapewniona :cool1:

Opublikowano

A tak mi się z tym kropkiem jak z amputacją wyjechało :)

A co do tripu do Bukowiny to chyba nikt nie chce łapać punktów a madas jedzie z córeczką więc rozsądek jest na miejscu - to chyba nie będzie Gumball ?:)

madas już w weekend jechał na pomorze z Julką 15-160km/h :gwizdanie:

ale tylko 30 km :naughty: bo gościu z CB śmigał przede mną :kox:

Opublikowano

Bartek uważaj na kropka :) :)

jakiego kropka :mysli:

no własnie jakiego :mysli:

ktos chce kropka? :cool1::decayed:

Opublikowano

A tak mi się z tym kropkiem jak z amputacją wyjechało :)

A co do tripu do Bukowiny to chyba nikt nie chce łapać punktów a madas jedzie z córeczką więc rozsądek jest na miejscu - to chyba nie będzie Gumball ?:)

wiadomo Bartek .. :) myślę że tempo w granicach 120-140 będzie rozsądne ...plus przepisowo w miastach i wioskach ....co Wy na to ??

niech bedzie moja strata

Opublikowano

no własnie jakiego :mysli:

ktos chce kropka? :cool1::decayed:

ja chce ja chce ...a ile kosztuje :kox:

Opublikowano

madas już w weekend jechał na pomorze z Julką 15-km/h :gwizdanie:

wysiadali na herbate czy od razu wracali? :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:40_________________________________________________

no własnie jakiego :mysli:

ktos chce kropka? :cool1::decayed:

ja chce ja chce ...a ile kosztuje :kox:

dla ciebie nic :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.