Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe ślizganko I klasa ,na wiosce lataliśmy bokiem, zajebałem w jakiś kamień przy chacie, na szczęście nic się nie stało ,jazda na maxxa dobra :kox::naughty:

Ja w czwartek też zderzak delikatnie przytarłem :gwizdanie: - bo krawężnik śnieg nie do końca zasypał :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć, ja jestem po maratonie filmowym i spacerku, znalazłęm super miejsce na fotki do kalendarza klubowego :) pozdrowienia od gorzkiej dla was.

Madas jak tam impreza urodzinowa??? U mnie na jutro się szykuje :)

nooo :mysli: w sumie to byłem tylko na pierniku .....a potem czekałem na jakiś bonus ale nie doczekałem się :mysli: liczę na to że spot niedzielny coś przyniesie :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Ive ja żonę na lekki drifting wziąłem ale coś za bardzo niunią się przejmuję i nie poszalałem za bardzo :)[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:45_________________________________________________Panowie, który to kolega wentyl? on chyba u nas spotuje co??

Opublikowano

Panowie, który to kolega wentyl? on chyba u nas spotuje co??

spotuje i spamuje :naughty:

Opublikowano

a latałem z chłopakami z klubu streetracing'owego z Kalisza. śniegu w hujcz , ale wrażenia bezcenne :polew: :polew: i mega polewa była :polew:

Opublikowano

Street&koleiny-racing-klub jak by nie było to w Kaliszu tylko kawałek Wrocławskiej jest w miarę płaski a reszta to masakra

Opublikowano

uciekam panowie ..... dobranoc :hi:

Opublikowano

uciekam panowie ..... dobranoc :hi:

za pięć 12.oo? :cool1:

Opublikowano

uciekam panowie ..... dobranoc :hi:

za pięć 12.oo? :cool1:

u mnie z minute :gwizdanie:

Opublikowano

uciekam panowie ..... dobranoc :hi:

za pięć 12.oo? :cool1:

u mnie z minute :gwizdanie:

zegarki ci sie spiesza, a pozniej mi wmawiasz ze ja sie spozniam :decayed:

Opublikowano

ooo chyba z Weroniką jest git :naughty: , bo punkt 24.00 do łóżeczka :good:

Opublikowano

uciekam panowie ..... dobranoc :hi:

za pięć 12.oo? :cool1:

u mnie z minute :gwizdanie:

zegarki ci sie spiesza, a pozniej mi wmawiasz ze ja sie spozniam :decayed:

ale Ty się naprawdę spóźniasz :naughty:

Opublikowano

ja tez zmykam... mam weekendowy deficyt snu :decayed:

do jutra :hi:

Opublikowano

Ja spadam do moich kobitek :)

Opublikowano

ale Ty się naprawdę spóźniasz :naughty:

dzisiaj czekałem na ciebie 20 min :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 00:02_________________________________________________no to dobranoc wszystkim :naughty:

Opublikowano

Ja spadam do moich kobitek :)

Takiemu to dobrze :naughty: :naughty:

Opublikowano

mialem cholerka juz dzisiaj nie pic :confused4: kumpel dzwoni i mowi: "wyjdz przed dom, to cos Ci pokaze", wychodze, wsiadam do jego auta, pytam gdzie jedziemy a On mowi, ze do Niego pic :decayed:

slaby juz jestem mocno... :decayed:

Opublikowano

no to zaczynamy jazde... :decayed:

powitac wszystkich z radosnym nastrojem w poniedzialkowy poranek :hi:

Opublikowano

Powitać spamerów :)

Opublikowano

zaczynamy tydzień :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.