Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

Twoja godzina wybiła już dawno temu więc teraz siedzisz do rana :gwizdanie: :tongue4:

niestety nie mogę bo padam na twarz, jestem po dwóch nieprzespanych nockach :embarrassed:

to padnij na plecy i pisz na leżaco :kox:

:polew: :polew: :polew: dobre :polew: :polew: :polew:

widzisz, na klopoty musashi :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piwko pilem wczoraj i przedwczoraj :gwizdanie: dzisiaj mam przerwe :decayed:

to gdzieś Ty się podziewał ...wszyscy tu tęsknili za Tobą :rolleyes:

w klubie Zak na Szyperskiej :naughty:

Opublikowano

:mysli: :mysli: nie będzie to dziwnie wyglądało :mysli:

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

ty ty za mlody nie jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

ja co wtorek :cool1:

a Ty co się wpychasz w nei swoje spoty :P ?

Opublikowano

piwko pilem wczoraj i przedwczoraj :gwizdanie: dzisiaj mam przerwe :decayed:

to gdzieś Ty się podziewał ...wszyscy tu tęsknili za Tobą :rolleyes:

w klubie Zak na Szyperskiej :naughty:

znowu :shocked:

Opublikowano

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

jaki, chetny :cool1: ciekawe co na to Justynka jak to przeczyta :cool1::naughty:

Opublikowano

:mysli: :mysli: nie będzie to dziwnie wyglądało :mysli:

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

ty ty za mlody nie jesteś :gwizdanie:

nie dosyć że młody ale i sprawny :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że we wtorek nasi opanują całą polskę .... :evil:

Opublikowano

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii :decayed: A w Arkadii dla tego, że jest Burger King :krol::kox:

no to jak BK jest to teraz wiem po co Ci ta esa ... trza troche kilogramów powozić :P

Opublikowano

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

jaki, chetny :cool1: ciekawe co na to Justynka jak to przeczyta :cool1::naughty:

nie przeczyta bo za dużo tego będzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty co się wpychasz w nei swoje spoty :P ?

no bo... ja jestem ogolnopolski :kox:

Opublikowano

ja już mykam - dastwidanja chłopy

Opublikowano

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

jaki, chetny :cool1: ciekawe co na to Justynka jak to przeczyta :cool1::naughty:

nie przeczyta bo za dużo tego będzie :polew: :polew: :polew:

podeslemy linka :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ja już mykam - dastwidanja chłopy

strasznie pozmieniało się u Ciebie w podpisie :shocked:

Opublikowano

dobra panoczki uciekam :notworthy: :notworthy: :notworthy: do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

bawiłem sie - wiesz taka wenna twórcza po nocach

Opublikowano

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

Młody :fool::punish::decayed: :gwizdanie:

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

ja co wtorek :cool1:

a Ty co się wpychasz w nei swoje spoty :P ?

Ale my bardzo chętnie gościa przyjmiemy :punk::thankyou2: Byle trochę ogłady miał - i jak Pan Bóg przykazał - z białą przyjechał :naughty::polew:

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii :decayed: A w Arkadii dla tego, że jest Burger King :krol::kox:

no to jak BK jest to teraz wiem po co Ci ta esa ... trza troche kilogramów powozić :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już mykam - dastwidanja chłopy

strasznie pozmieniało się u Ciebie w podpisie :shocked:

przynajmniej teraz go na spocie nie pomylę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już mykam - dastwidanja chłopy

dobrej nocy i spokojnej roboty jutro :hi:

Opublikowano

bawiłem sie - wiesz taka wenna twórcza po nocach

ale bardzo pozytywnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.