Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haj młody :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj znowu się trochę rozpisaliście, aż nie chce mi się czytać więc ide coś zjeść i kompukompu :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Ja spadam do ASO na naprawę instalacji od czujnika xenonów :)

Pozdro 4@LL

Opublikowano

Ja spadam do ASO na naprawę instalacji od czujnika xenonów :)

Pozdro 4@LL

ja jutro jade do ASO po kosztorys robocizny :naughty:

Opublikowano

Hmm, w AR miałem na tyle 25 na stronę i było pozytywnie, o przodzie nie myślę, chcę jedynie felgę bliżej błotnika mieć bo sam wiesz jak to teraz wygląda, przemyślę jeszcze raz sprawę.

jezeli juz chcesz cos przesuwac zamiast dystansu, lepiej zalozyc felgi z mniejszym ET.

chodzi o to ze cala regulacja zawieszenia, katy kol, zbieznosc, kat wyprzedzenia, wytrzymalosc elementow ruchomych, sa zaprojektowane pod okreslone ET, kazda zmiana powoduje utrate optymalnych nastawow.[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 13:57_________________________________________________

ide coś zjeść i kompukompu :cool1: :cool1: :cool1:

bedziesz siedzial przy kompu i spamowal na forum :naughty:

Opublikowano

ale tu cisza i nawet Adama nie ma :shocked:

Opublikowano

ale tu cisza i nawet Adama nie ma :shocked:

kurde po zakupy pojechałem .... sorry postaram się przez allegro kupywać wszystko(chleb, masło, bułki, ziemniaki itp) :naughty:

Opublikowano

No a o której jedziesz do ASO madas ? dzisiaj mi się nie powiodło bo jakiś turek złą kostkę do kartonika wsadził - będę w AP o 14 jak chcesz to możemy razem się tam udać :)

Musashi odpuszczam temat z dystansem jak na razie :)

Opublikowano

tak sobie myśle że na zlot to wyjade tak z godzine po wszystkich bo nie chce mi sie jechac 500km z predkoscią 100-110km/h bo takie są podobno plany. więc jak wyjade z godzinke później to akurat was dogonie tam gdzie trzeba( w strykowie :polew:)

Opublikowano

Kuredu to ja jadę z Tobą :) a co do felg to widziałem dzisiaj B8 pod AP chyba na opcji II i też git :)

Opublikowano

Kuredu to ja jadę z Tobą :) a co do felg to widziałem dzisiaj B8 pod AP chyba na opcji II i też git :)

ja po felgi wybiore się do bydgoszczy bo mają kilka fajnych wzorów i zobacze na miejscu, które będą najlepiej pasowały, bo nie chce spartolić auta. Nawet do tego samego modelu ale w różnych kolorach dobrze wyglądają czasami zupełnie różne felgi. Mój kolor taki spokojny jest rzekłbym prezesowy :gwizdanie: więc agresywne felgi nie bedą dobrze wyglądać. Chyba jakieś proste bez wygibasów beda najlepsze.

Opublikowano

No tak spokojne felgi dla Pezesa :)

Opublikowano

Vario i Kurde co to za nabijanki :gwizdanie: :naughty::tongue4:

Opublikowano

Vario i Kurde co to za nabijanki :gwizdanie: :naughty::tongue4:

jeszcze raz powiesz do mnie KURDE to bede mówił do Ciebie Madas-Sradas :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Vario i Kurde co to za nabijanki :gwizdanie: :naughty::tongue4:

jeszcze raz powiesz do mnie KURDE to bede mówił do Ciebie Madas-Sradas :polew: :polew: :polew:

:mysli: :mysli: tak na mnie jeszcz nikt nie mówił :mysli:

Opublikowano

cześć TETRIS

Opublikowano

cześć TETRIS

cfaniak :naughty:

Opublikowano

TETRIS poczytała i poszła se

Opublikowano

witaj Justynko :hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________

TETRIS poczytała i poszła se

właśnie widzę..... :mysli:

I jak ręka ??

Opublikowano

kuredu myślę, że jak jechać razem to razem no chyba, że polecisz na zwiady i zadzwonisz które foto-radary są czynne i gdzie stoją misiaki z suszarkami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.