Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wita poetów

-dla mnie tydzień sie nie skończył, ale ci co zaczynają mają dobrze .

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień dobry i dozobaczenia wieczorem :decayed::hi:

Opublikowano

czas w drogę ... do zobaczenia wieczorem :P

Opublikowano

:hi:

oh moja glowa

Opublikowano

dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:07_________________________________________________

zaczynamy tydzień :cool1:

ze niby co? :cool1::decayed:

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

bless :hi:

Opublikowano

Haj, Adam uporałeś się już z autem po tym garażowym (wypadku)???

Opublikowano

Haj, Adam uporałeś się już z autem po tym garażowym (wypadku)???

to znaczy w jakimś stopniu tak...... z ubezpieczalni dzisiaj odebrałem kosztorys i pozostaje zakup RNS E , zmiana tunelu .....

Opublikowano

Haj, Adam uporałeś się już z autem po tym garażowym (wypadku)???

to znaczy w jakimś stopniu tak...... z ubezpieczalni dzisiaj odebrałem kosztorys i pozostaje zakup RNS E , zmiana tunelu .....

to super, a gdzie bedziesz naprawiac, w ASO? :cool1:

Opublikowano

No to trochę roboty zostało - powodzenia staruszku :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:51_________________________________________________Musashi jak myślisz, dystans na tył 20 mm na stronę czy lepiej 15 mm??

Opublikowano

Haj, Adam uporałeś się już z autem po tym garażowym (wypadku)???

to znaczy w jakimś stopniu tak...... z ubezpieczalni dzisiaj odebrałem kosztorys i pozostaje zakup RNS E , zmiana tunelu .....

to super, a gdzie bedziesz naprawiac, w ASO? :cool1:

cfaniak atrysta :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

to super, a gdzie bedziesz naprawiac, w ASO? :cool1:

cfaniak atrysta :gwizdanie: :polew:

:cool1: no jak to :decayed::polew:

Opublikowano

to super, a gdzie bedziesz naprawiac, w ASO? :cool1:

cfaniak atrysta :gwizdanie: :polew:

:cool1: no jak to :decayed::polew:

Ty jesteś lepszy od ASO :naughty::tongue4:

Opublikowano

No to trochę roboty zostało - powodzenia staruszku :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:51_________________________________________________Musashi jak myślisz, dystans na tył 20 mm na stronę czy lepiej 15 mm??

IMHO dystanse poszerzajace powoduja niekorzystna zmiane warunkow pracy zawieszenia oraz ukladu kierowniczego, nie polecam ale to jak zaznaczylem MHO [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 13:03_________________________________________________

to super, a gdzie bedziesz naprawiac, w ASO? :cool1:

cfaniak atrysta :gwizdanie: :polew:

:cool1: no jak to :decayed::polew:

Ty jesteś lepszy od ASO :naughty::tongue4:

ale uroslem :notworthy: :gwizdanie:

Opublikowano

w tym wieku już nie rośniemy tylko idziemy w dół :no:

Opublikowano

w tym wieku już nie rośniemy tylko idziemy w dół :no:

powaznie? :mysli: zawsze mozna sie wzmocnic jakims.. nawozem :naughty:

Opublikowano

Hmm, w AR miałem na tyle 25 na stronę i było pozytywnie, o przodzie nie myślę, chcę jedynie felgę bliżej błotnika mieć bo sam wiesz jak to teraz wygląda, przemyślę jeszcze raz sprawę.

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.