Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

powitać narciarza :hi:

trzeba było sobie narty założyć plus linka holownicza, znajomych za kierownikce i by cie pociagneli po drodze, zawsze bys se dodatkowo pokezdził

po dzisiejszym dniu mam dosyć nart, wszystko mnie boli :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:

czyli pare razy się ze śniegiem pocałowałes :buziak:

to też ale nie o to chodzi, tylko o to że znaleźliśmy dwie małe skocznie na stoku i troszeczkę poszaleliśmy na nich i teraz mam całe nogi spuchnięte :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:53_________________________________________________

Mlody a Tetis widziałeś :mysli:

nie ona tym razem pojechała gdzieś indziej nawet pisała mi gdzie ale zapomniałem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

powitać narciarza :hi:

trzeba było sobie narty założyć plus linka holownicza, znajomych za kierownikce i by cie pociagneli po drodze, zawsze bys se dodatkowo pokezdził

po dzisiejszym dniu mam dosyć nart, wszystko mnie boli :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:

czyli pare razy się ze śniegiem pocałowałes :buziak:

to też ale nie o to chodzi, tylko o to że znaleźliśmy dwie małe skocznie na stoku i troszeczkę poszaleliśmy na nich i teraz mam całe nogi spuchnięte

nowy małysz???

:kox:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

powitać narciarza :hi:

trzeba było sobie narty założyć plus linka holownicza, znajomych za kierownikce i by cie pociagneli po drodze, zawsze bys se dodatkowo pokezdził

po dzisiejszym dniu mam dosyć nart, wszystko mnie boli :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:

czyli pare razy się ze śniegiem pocałowałes :buziak:

to też ale nie o to chodzi, tylko o to że znaleźliśmy dwie małe skocznie na stoku i troszeczkę poszaleliśmy na nich i teraz mam całe nogi spuchnięte

nowy małysz???

:kox:

lecąc jakieś 5 - 7 metrów w powietrzu było mi ciężko to znieść a co dopiero prz odległościach Adama :kox:

Opublikowano

siemka wieczorowa pora :gwizdanie:

Opublikowano

siemka wieczorowa pora :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

siemka wieczorowa pora :gwizdanie:

oooo następny zza grobu :evil:

Opublikowano

jak to zza grobu? :mysli:

Opublikowano

jak to zza grobu? :mysli:

dawno Cię nie słyszałem jakbyś zapadł się pod ziemię ....

Opublikowano

jak to zza grobu? :mysli:

dawno Cię nie słyszałem jakbyś zapadł się pod ziemię ....

pewnie piwo pił :kox: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

jak to zza grobu? :mysli:

dawno Cię nie słyszałem jakbyś zapadł się pod ziemię ....

pewnie piwo pił :kox: :gwizdanie: :decayed:

oby tylko piwo :naughty:

Opublikowano

grobowy humor nastał w neidzielny wieczrór ?

1100 km za mną .. dzisiaj w Poznaniu jutro 400 na wschód ;)

Opublikowano

jak to zza grobu? :mysli:

dawno Cię nie słyszałem jakbyś zapadł się pod ziemię ....

pewnie piwo pił :kox: :gwizdanie: :decayed:

oby tylko piwo :naughty:

no właśnie :cool1:

Opublikowano

to chyba omijasz moje posty... :naughty:

pojawiam sie od czasu do czasu... wiesz weekend, trza sie rozerwac a nie oczy psuc przed monitorem :decayed:

Opublikowano

grobowy humor nastał w neidzielny wieczrór ?

1100 km za mną .. dzisiaj w Poznaniu jutro 400 na wschód ;)

chyba aż tak źle nie jest :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Cze chłopacy :kox: Spamujecie na potęgę :cool1:

[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:53_________________________________________________

Mlody a Tetis widziałeś :mysli:

nie ona tym razem pojechała gdzieś indziej nawet pisała mi gdzie ale zapomniałem :gwizdanie:

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

Opublikowano

piwko pilem wczoraj i przedwczoraj :gwizdanie: dzisiaj mam przerwe :decayed:

Opublikowano

grobowy humor nastał w neidzielny wieczrór ?

1100 km za mną .. dzisiaj w Poznaniu jutro 400 na wschód ;)

jedź ostrożnie i nie pij łysky w czasie jazdy :gwizdanie:

Opublikowano

grobowy humor nastał w neidzielny wieczrór ?

1100 km za mną .. dzisiaj w Poznaniu jutro 400 na wschód ;)

400 na wschod? :mysli:

Opublikowano

Cze chłopacy :kox: Spamujecie na potęgę :cool1:

[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:53_________________________________________________

Mlody a Tetis widziałeś :mysli:

nie ona tym razem pojechała gdzieś indziej nawet pisała mi gdzie ale zapomniałem :gwizdanie:

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

dobrze że mamy takiego informatora jak Ty :gwizdanie: :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.