Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam lecę na moich pięknych zimowych :naughty: :gwizdanie:

nie ma to jak czarne stalowe fele :gwizdanie: :gwizdanie:

madas kultura ma alu 16`. moje zimowe to stalowe 15 :decayed:

kultura to mało powiedziane ...miazga :kox:

lepszy nie jestes ja też zimowe alu 16 mam :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za 1h wyjeżdżam na miasto sie poślizgać hyhyy

Opublikowano

za 1h wyjeżdżam na miasto sie poślizgać hyhyy

ale do nas jedziesz :mysli::naughty:

Opublikowano

za 1h wyjeżdżam na miasto sie poślizgać hyhyy

tylko tak się ślizgaj żebyś za tydzień dał rade :polew: :polew:
Opublikowano

nie...do was za daleko :tongue4:

Opublikowano

za 1h wyjeżdżam na miasto sie poślizgać hyhyy

tylko tak się ślizgaj żebyś za tydzień dał rade :polew: :polew:

:good::decayed:

Opublikowano

ide cos wszamać bo zgłodniałem trochu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nie...do was za daleko :tongue4:

a mówiłem żebyś wpadł do nas ...byśmy razem na tą kawe podjechali .... a potem ślizgi :evil:

Opublikowano

nie...do was za daleko :tongue4:

ale czujesz 120km sliZgawki w jedna i 120 km w druga :kox:

Opublikowano

tylko tak się ślizgaj żebyś za tydzień dał rade :polew: :polew:

już pisałem ,że mnie nie będzie 1 marca :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:42_________________________________________________

ale czujesz 120km sliZgawki w jedna i 120 km w druga :kox:

hardcorowo :naughty::decayed:
Opublikowano

to na co czekasz IVER :naughty::blink: migaj ślizgiem do nas :evil:

Opublikowano

ale czujesz 120km sliZgawki w jedna i 120 km w druga :kox:

hardcorowo :naughty::decayed:

raz, raz bys driftem przeleciał :naughty:

Opublikowano

witam,boli glowka :wallbash: ale lecze sie tym co sie zatrulem :evil:

Opublikowano

witam,boli glowka :wallbash: ale lecze sie tym co sie zatrulem :evil:

i w ten sposób nigdy nie wytrzeźwiejesz :evil:

Opublikowano

witam,boli glowka :wallbash: ale lecze sie tym co sie zatrulem :evil:

trzebabylo wyskoczyc koleczka pokrecic :cool1::naughty:

Opublikowano

cholera nudna ta niedziela :wallbash::mysli: :mysli:

trzeba było wlacieć do kurde na kawe a zapraszał wszystkich ..... długo byś nie posiedział ale jakie wrażenia z wyrzutu :naughty::kox:

ciesz się że Cie drzwiami wywaliłem bo jak byś oknem z 7 pietra poleciał.... :polew:

Opublikowano

ja tylko czasami madas tak zalaczam. od marca niestety moge juz nie miec okazji i czasu ;(

Opublikowano

ciesz się że Cie drzwiami wywaliłem bo jak byś oknem z 7 pietra poleciał.... :polew:

gdy adas lecial przez drzwi, ja, dyskretnie, sie ewakuowalem po rynnie :cool1:

Opublikowano

witajcie panowie ponownie ...... Kurde w ogóle nie jest gościnny .... straszny obuch... z chaty nas po godz wyrzucił ..... nie polecam :evil::polew:

wiesz Madas lepiej po godz niż wcale gościa do domu nie wpuścić, tym bardziej że był z partnerką :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:59_________________________________________________

ciesz się że Cie drzwiami wywaliłem bo jak byś oknem z 7 pietra poleciał.... :polew:

gdy adas lecial przez drzwi, ja, dyskretnie, sie ewakuowalem po rynnie :cool1:

i tak Was znajdę...

nie wypłacicie się za tą lyżeczkę do konca życia :evil:

Opublikowano

i tak Was znajdę...

nie wypłacicie się za tą lyżeczkę do konca życia :evil:

hmm, Kurde zaprasza gosci, przypadkiem niby, tluka lyzeczke, no i.... ma B8 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.