Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

aleś jest poinformowany :naughty::cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piwko pilem wczoraj i przedwczoraj :gwizdanie: dzisiaj mam przerwe :decayed:

to gdzieś Ty się podziewał ...wszyscy tu tęsknili za Tobą :rolleyes:

Opublikowano

grobowy humor nastał w neidzielny wieczrór ?

1100 km za mną .. dzisiaj w Poznaniu jutro 400 na wschód ;)

400 na wschod? :mysli:

chłopie tylko nie na wschód!! tam rosja i inne takie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

grobowy humor nastał w neidzielny wieczrór ?

1100 km za mną .. dzisiaj w Poznaniu jutro 400 na wschód ;)

jedź ostrożnie i nie pij łysky w czasie jazdy :gwizdanie:

dzisiaj przerwa .. żołądkową popijam .. jutro pewnie czysta .. bo Ociec nie lubią za bardzo kolorowych :)

jakby co to pod Radom sie wybieram ... jeśli potrzebny jakiś transport to służę pomocą .. jedno miejsce mam wolne .. a może i dwa ..

chętnie przygarnę opiekunkę do moich lasek :P

Opublikowano

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

ale ma informacje :mysli: niech Tetis sprawdzi wszystkie urządzenia czy pluskwy nie ma :evil:

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

400 na wschod? :mysli:

chłopie tylko nie na wschód!! tam rosja i inne takie :polew: :polew: :polew:

i ladne rosjanki :cool1:

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

Twoja godzina wybiła już dawno temu więc teraz siedzisz do rana :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

400 na wschod? :mysli:

chłopie tylko nie na wschód!! tam rosja i inne takie :polew: :polew: :polew:

i ladne rosjanki :cool1:

Da da da ... krasiwaje dziewoczki :P

Opublikowano

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

aleś jest poinformowany :naughty::cool1:

:gwizdanie:

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

jakbym kiedys to juz czytal :mysli: deja vu? :cool1:

Opublikowano

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

Opublikowano

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

ale ma informacje :mysli: niech Tetis sprawdzi wszystkie urządzenia czy pluskwy nie ma :evil:

gdy wroci, przejrzymy jej auto i torebke :cool1:

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

Twoja godzina wybiła już dawno temu więc teraz siedzisz do rana :gwizdanie: :tongue4:

niestety nie mogę bo padam na twarz, jestem po dwóch nieprzespanych nockach :embarrassed:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:23_________________________________________________

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

jakbym kiedys to juz czytal :mysli: deja vu? :cool1:

niemożliwe :gwizdanie:

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

Twoja godzina wybiła już dawno temu więc teraz siedzisz do rana :gwizdanie: :tongue4:

niestety nie mogę bo padam na twarz, jestem po dwóch nieprzespanych nockach :embarrassed:

to padnij na plecy i pisz na leżaco :kox:

Opublikowano

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

ale ma informacje :mysli: niech Tetis sprawdzi wszystkie urządzenia czy pluskwy nie ma :evil:

gdy wroci, przejrzymy jej auto i torebke :cool1:

:mysli: :mysli: nie będzie to dziwnie wyglądało :mysli:

Opublikowano

apropo piwka ja właśnie swoje kończe i kłade sie po mału spać bo moja godzina wybiła :naughty: :naughty: :naughty:

Twoja godzina wybiła już dawno temu więc teraz siedzisz do rana :gwizdanie: :tongue4:

niestety nie mogę bo padam na twarz, jestem po dwóch nieprzespanych nockach :embarrassed:

to padnij na plecy i pisz na leżaco :kox:

:polew: :polew: :polew: dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

ja co wtorek :cool1:

Opublikowano

Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską :przebiegly:

ale ma informacje :mysli: niech Tetis sprawdzi wszystkie urządzenia czy pluskwy nie ma :evil:

gdy wroci, przejrzymy jej auto i torebke :cool1:

:mysli: :mysli: nie będzie to dziwnie wyglądało :mysli:

to może odrazu rewizje osobistą zrobimy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Suli będzie spot w 110licy w ym tygodniu?

Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii :decayed: A w Arkadii dla tego, że jest Burger King :krol::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.