Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu musashi :naughty: Ive co ze spotem jutro? :gwizdanie: :cool1:

no niech poznaniaki przyjadą do Kalisza... :gwizdanie: :cool1:

Musashi: przyjedziemy ...spotkanie pod IC koło 16.00 a miejsce spotu to Wy zaproponujcie :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

brzmi jak groźba :naughty:...możemy pojechać do kfc bo już ze 3 miechy nie byłem :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

nike21 wracając do tematu dystansu to felga z ET mniejszym o 10 mm działa jak dystans :) efekt ten sam jak by nie było :)

wez pod uwage mase pierscienia dystansujacego i dodatkowe 5 srub :cool1:

tu chodzi o przesuniecie na zewnatrz srodka ciezkosci kola + dodatkowy ciezar dolozonych elementow...

Opublikowano

cześć :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:30_________________________________________________Kuredu chyba widziałem Twoją brykę na Kościuszki ok. 16... :gwizdanie:

a gdzie jest Kościuszki???

bo ja ulic nie kojarze w miescie

byłem dziś koło Akademii Ekonomicznej, auto stało koło Altum ze 2,5h

Opublikowano
:) wystarczy jak mi córki wsiądą na tył i już obciążenie na osi jest inne :) dajemy temat do kosza :)
Opublikowano

kuredu Poznań to duża wioska i nie łatwo się w niej ukryć :)

Opublikowano

Kazdy chce miec audi :gwizdanie:

2qu82s0.jpg

w Kaliszu widziałem tak samo przyklejony emblemat audi, na walcu pewnie min. 20-letnim, własności PBD Kalisz , to był kox dopiero
Opublikowano

cześć :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:30_________________________________________________Kuredu chyba widziałem Twoją brykę na Kościuszki ok. 16... :gwizdanie:

a gdzie jest Kościuszki???

bo ja ulic nie kojarze w miescie

byłem dziś koło Akademii Ekonomicznej, auto stało koło Altum ze 2,5h

jadac od Kaponiery w dol Sw Marcinem, przejezdzasz aleje Niepodleglosci i pierwsza w prawo to Kosciuszki... po prawej masz poczte a Ty pewnie gdzies tam stales bo do AE masz zabi skok :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________

:) wystarczy jak mi córki wsiądą na tył i już obciążenie na osi jest inne :) dajemy temat do kosza :)

nie chodzi o obciazenie osi tylko o wydluzenie ramienia dziala sily na amortyzator wzbudzonej od nierownosci drogi :)

ale temat mozna zamknac :gwizdanie: sam tez bym dal dystans :cool1:

Opublikowano

Kazdy chce miec audi :gwizdanie:

2qu82s0.jpg

przykład jak co niektórzy sobie świetnie radzą :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Opublikowano

ja za to musze zwalcowac ranty przednich blotnikow bo przy skreconych kolach w luku delikatnie mi przyciera...[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:24_________________________________________________Tetis czas na maly tjunink Twojej Corsy :gwizdanie:

Opublikowano

nike dokładnie, z tego co pamiętam masz ostre krawędzie, wydaje mi się, że dystans przy miękkim zawieszeniu jest do pupy bo zakres ruchu jest większy, przy twardym jest mniejszy ale naprężenie też pewnie wzrasta.

Opublikowano

ja nie mam dystansow... a ranty i tak juz ktos gumowka traktowal :wallbash: jednak moj gwint chyba nie jest juz taki jak powinien i przy wiekszej predkosci na slynnym luku na ks Mieszka przez ulamek sekundy zawsze uslysze pilowanie :confused4:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:30_________________________________________________a moje ET to 35

Opublikowano

a gdzie jest Kościuszki???

bo ja ulic nie kojarze w miescie

byłem dziś koło Akademii Ekonomicznej, auto stało koło Altum ze 2,5h

jadac od Kaponiery w dol Sw Marcinem, przejezdzasz aleje Niepodleglosci i pierwsza w prawo to Kosciuszki... po prawej masz poczte a Ty pewnie gdzies tam stales bo do AE masz zabi skok :)[br]

a to ja za Taczaka po prawej stronie stałem

ale Piechol spostrzegawczy jestes :naughty:

Opublikowano

ale Piechol spostrzegawczy jestes :naughty:

jak chodzę po mieście to lookam na fury, a na OOOO jestem szczególnie wyczulony :przebiegly:

Opublikowano

Tetis[/b] czas na maly tjunink Twojej Corsy :gwizdanie

dopiero by wyglądała :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

taka maskotka klubowa... :wink4::kox:

Opublikowano

w Zurichowie to było mnóstwo OOOO .. ale tych prawdziwych ;)

co do przejazdu to te prędkości Kuredu podawałeś mam nadzieje w milach... ?

Opublikowano

sasiad wczoraj wrocil z Irlandii na stale do kraju i wpadl dzisiaj na piwko takze do pozniej :hi:

Opublikowano

Narka nikuś :) trenuj na zlot :)

Opublikowano

sasiad wczoraj wrocil z Irlandii na stale do kraju i wpadl dzisiaj na piwko takze do pozniej :hi:

mój brat 2 miesiące temu wrócił ... dostał wymówienie i po ponad 2 latach miał dość ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.