Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ktorej w tym turku? :cool1:

ile czasu potrzebujecie zeby dojechac ? :naughty: :naughty:

ja niestety nie dam rady dojechać ;(

jedynie spocik wirtualny mi pozostaje :rolleyes::naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam robaczki ...podróż była świetna ...jechałem z niejakim "szajbusem" :naughty:

a gdzie byliscie ? :mysli:

w Kaliszu ..... piękne miasto :kox:

Opublikowano

Cze Musashi :> Mamy okazję właśnie pięknie obserwować jak Azunia bawi się z Adasiem jak lisiczka z myszką :kox::polew:

ja myszka ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cze Musashi :> Mamy okazję właśnie pięknie obserwować jak Azunia bawi się z Adasiem jak lisiczka z myszką :kox::polew:

masz coś do lisiczek Suli 2.jpg[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:32_________________________________________________

ja myszka ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aco? wolisz być kotkiem?!
Opublikowano

Azunia :naughty:

Opublikowano

Azunia :naughty:

coo? :blink:

Opublikowano

nie lubie zabaw kotek - myszka :tongue4:

Opublikowano

Azunia :naughty:

coo? :blink:

no coś tam piszą że coś teges z Tobą .....Adaś i Azunia ..... :evil:

Opublikowano

nie lubie zabaw kotek - myszka :tongue4:

a jakie lubisz?

Azunia :naughty:

coo? :blink:

no coś tam piszą że coś teges z Tobą .....Adaś i Azunia ..... :evil:

ze mną wszystko ok, Adaś ze mną rozmawia sobie,

no nie Adas?!

Opublikowano

nie lubie zabaw kotek - myszka :tongue4:

a jakie lubisz?

Azunia :naughty:

coo? :blink:

no coś tam piszą że coś teges z Tobą .....Adaś i Azunia ..... :evil:

ze mną wszystko ok, Adaś ze mną rozmawia sobie,

no nie Adas?!

tak, wlasnie tak, rozmawiamy sobie :gwizdanie:

jakie lubie ? kotek - kotka :>

Opublikowano

ale ja też jestem Adaś i Deszczyk też jest Adaś :evil:

Opublikowano

Ja jestem grzeczną dziewczynką :naughty: :naughty:

ale ja też jestem Adaś i Deszczyk też jest Adaś :evil:

i co w związku z tym? :mysli:
Opublikowano

Ja jestem grzeczną dziewczynką :naughty: :naughty:

grzeczna kotka czy lisiczka :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jestem grzeczną dziewczynką :naughty: :naughty:

ale ja też jestem Adaś i Deszczyk też jest Adaś :evil:

i co w związku z tym? :mysli:

no właśnie nie wiem ..... musisz z nami też sobie rozmawiać :naughty:

Opublikowano

Ja jestem grzeczną dziewczynką :naughty: :naughty:

ale ja też jestem Adaś i Deszczyk też jest Adaś :evil:

i co w związku z tym? :mysli:

no właśnie nie wiem ..... musisz z nami też sobie rozmawiać :naughty:

czyżbym wyczuwała nutkę zazdrości o Adasia? :mysli:

Opublikowano

Adas o Adasia ? :kox:

Opublikowano

Ja jestem grzeczną dziewczynką :naughty: :naughty:

grzeczna kotka czy lisiczka :gwizdanie:

lisiczka na codzień, a co wieczór....

tajemnica :naughty::kox:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:48_________________________________________________

Adas o Adasia ? :kox:

no co?

Opublikowano

ja lubie jak ze mną też się sobie rozmawia :embarrassed::rolleyes:

Opublikowano

ja lubie jak ze mną też się sobie rozmawia :embarrassed::rolleyes:

możemy porozmawiać, jak brak ci towarzystwa :wink4:
Opublikowano

ja lubie jak ze mną też się sobie rozmawia :embarrassed::rolleyes:

możemy porozmawiać, jak brak ci towarzystwa :wink4:

ok ..... co mieliście na obiadek :naughty::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.