Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

nara :hi:
Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

nara, ale i tak pewnie nie ostatni raz się żegnamy :decayed:

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

a Ty co ....o tej godzinie :shocked:

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

zobaczymy czy dzisiaj tez tylko tak z nami sie droczy :wink4::polew: :polew:

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

zobaczymy czy dzisiaj tez tylko tak z nami sie droczy :wink4::polew: :polew:

no mam nadzieje :gwizdanie:

Opublikowano

I jak tam mlody został klubowiczem ??

Opublikowano

a co to za cisza nastała wszyscy posnęli :cool1:

Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

I nawet nie podzielisz się z kolegami :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

a ja po dokładkę wisnióweczki... :gwizdanie:

Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

i nawet nie podzielisz się z kolegami :gwizdanie: :decayed:

PABLO zapraszam .... 30.05 możesz wpaść ...zresztą kiedy chcesz możesz wpaść :gwizdanie:

Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

a ja po dokładkę wisnióweczki... :gwizdanie:

pijusy paskudne :no: :no:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:06_________________________________________________ :tongue4::polew:
Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

i nawet nie podzielisz się z kolegami :gwizdanie: :decayed:

PABLO zapraszam .... 30.05 możesz wpaść ...zresztą kiedy chcesz możesz wpaść :gwizdanie:

Spoko loko jak będę znowu jechał po nową A4kę dla kolegi za Poznań to wpadne :evil::naughty:

Opublikowano

aaa po fante sobie poszedłem :gwizdanie:

i nawet nie podzielisz się z kolegami :gwizdanie: :decayed:

PABLO zapraszam .... 30.05 możesz wpaść ...zresztą kiedy chcesz możesz wpaść :gwizdanie:

Spoko loko jak będę znowu jechał po nową A4kę dla kolegi za Poznań to wpadne :evil::naughty:

a co.... zawsze u niego kupujesz ??

Opublikowano

pijusy paskudne :no: :no:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:06_________________________________________________ :tongue4::polew:

dobra nalewka nie jest zła... :naughty:

Opublikowano

pijusy paskudne :no: :no:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:06_________________________________________________ :tongue4::polew:

dobra nalewka nie jest zła... :naughty:

ale nalewka z babciami mi sie kojarzy :naughty:

Opublikowano

pijusy paskudne :no: :no:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:06_________________________________________________ :tongue4::polew:

dobra nalewka nie jest zła... :naughty:

ale nalewka z babciami mi sie kojarzy :naughty:

ja dzisiaj dla odmiany mleko popijam :naughty:

[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:12_________________________________________________az przeszło mi przez mysl czy przypadkiem coś mi nie dolega :kox: :kox:

Opublikowano

o jeny ja uwielbiam kakao ...masakrycznie - PYSZKA :kox:

Opublikowano

a co.... zawsze u niego kupujesz ??

Nie, pojechałem oblookać A4ke dla kolegi za Poznań, nie pamiętam miejscowości bo strasznie mała mieścina, kupiliśmy ją i pózniej zatrzymaliśmy się u was, ale tylko jeden szczegół mnie wkurzył, dużo u was tej kostki na ulicach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.