Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamiętam kuredu i o LEDach dla madasa ale jakoś do centrum nie mogę dobić, może jutro mi się uda.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeczytam jutro bo godzina wampirów zaraz wybije i uciekam w kimono.

Narqa

Bartek idziesz na kręgle czy nie??

Opublikowano

Dobra panowie ja uciekam, thx for all :naughty::hi:

PABLO narka :hi: wpadne kiedyś do Was do pubu Kazimierz tylko mam nadzieję że ciepło tam jest :naughty:

Żeby nie było, Kazimierz to jest miejsce jak rynek gł a więc pełno w nim pijockich pubów :polew:

A pub to "le SCANDALE" :naughty:

kurde a ja myślałem że mówisz o tym żebym wpadł na spot do galerii Kazimierz i wtedy zobaczę czy wejdę :naughty::polew:

madas, pamiętaj do grona w krk nigdy się nie wpada tylko przyjeżdża :tongue4::evil:

Opublikowano

madas, pamiętaj do grona w krk nigdy się nie wpada tylko przyjeżdża :tongue4::evil:

i tak też zrobię .... ale mam nadzieję że wrócę zdrowy :evil:

Opublikowano

madas nie wiem ale chyba na kręgle nie dam rady, ale na spota na 100%

Opublikowano

Dobra panowie ja uciekam, thx for all :naughty::hi:

PABLO narka :hi: wpadne kiedyś do Was do pubu Kazimierz tylko mam nadzieję że ciepło tam jest :naughty:

Żeby nie było, Kazimierz to jest miejsce jak rynek gł a więc pełno w nim pijockich pubów :polew:

A pub to "le SCANDALE" :naughty:

kurde a ja myślałem że mówisz o tym żebym wpadł na spot do galerii Kazimierz i wtedy zobaczę czy wejdę :naughty::polew:

madas, pamiętaj do grona w krk nigdy się nie wpada tylko przyjeżdża :tongue4::evil:

ja do Kazimierza mialem całe życie blisko 13km, ale Dolnego nad Wisła :kox: jak ktoś nie był to nie ma czego załować

Opublikowano

madas nie wiem ale chyba na kręgle nie dam rady, ale na spota na 100%

ok ...ale postaraj się jest świetna zabawa .... muszę 85 pkt jebnąć :evil:

Opublikowano

Pablo pisz z sensem bos tak napisał jak by Kaizmierz to był jakiś kolega :polew: :polew: :polew:

ps. Dobry Wieczór Poznań :hi:

wlasnie sie zastanawiam czy wy tam dziewczyn nie macie :mysli::decayed:

Opublikowano

do jutra spamerzy :wink4:

Opublikowano

madas, pamiętaj do grona w krk nigdy się nie wpada tylko przyjeżdża :tongue4::evil:

i tak też zrobię .... ale mam nadzieję że wrócę zdrowy :evil:

Nie martw się, jeszcze wszyscy od nas wrócili cali i weseli... bo mieli za dużo w sobie% :evil2::decayed:

Opublikowano

do jutra spamerzy :wink4:

poeci Wojtek poeci :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra pany, ja też już uciekam :hi::kox:

Opublikowano

madas nie wiem ale chyba na kręgle nie dam rady, ale na spota na 100%

ok ...ale postaraj się jest świetna zabawa .... muszę 85 pkt jebnąć :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do jutra spamerzy :wink4:

poeci Wojtek poeci :gwizdanie:

tak, tak... :rolleyes:

Opublikowano

Musashi, po 2 dniach bez spamu muszę nadrobić wbrew woli mojej żony :)

Madas ja w kręgle poniżej 100 pkt nigdy nie schodziłem (w USA) :)[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:02_________________________________________________musashi masz jeszcze tą płytkę dla mnie czy już dawno sprzedałeś ??

Opublikowano

Musashi, po 2 dniach bez spamu muszę nadrobić wbrew woli mojej żony :)

Madas ja w kręgle poniżej 100 pkt nigdy nie schodziłem (w USA) :)

oż w morde to musisz koniecznie wpaść ....może mi cos podpowiesz bo o flaszkę się założyłem :naughty::kox:

Opublikowano

do roboty musze rano wstać w środku nocy o 7.00

oż kurde to nie dla mnie taka okrutna godzina :decayed:

sciemniacz :decayed:

Opublikowano

ja tez juz lece bo o 6 wstaje :) ciao :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

do roboty musze rano wstać w środku nocy o 7.00

oż kurde to nie dla mnie taka okrutna godzina :decayed:

sciemniacz :decayed:

czemu ściemniacz :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

dobrywieczór

Kurde ilu was tu jest, jak nie jeden ucieka to następny wita, co wy się tak zgadaliście na spamowanie :?: :polew:

no co ty, my tacy tu tak towarzysko mamy, normalnie jak w pubie, jeden wchodzi drugi wychodzi itp :cool1: i kazdy przy piweczku :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:07_________________________________________________

Dobra pany, ja też już uciekam :hi::kox:

pablo jak mlody nie? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.