Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

a co Ciebie to .... nie obijać się :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

a co Ciebie to .... nie obijać się :evil:

a wiesz że moje (nasze) zaległości są przez Ciebie?

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

a co Ciebie to .... nie obijać się :evil:

a wiesz że moje (nasze) zaległości są przez Ciebie?

taaa weź się :kwasny::polew:

Opublikowano

Z tymi mejlami nic nie kumam ja dostaje kopie na swój ????????????????????? :wallbash:

zawsze dostajesz kopie swojego :wink4:

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

młody na zegarku albo na komórce :decayed:

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

a co Ciebie to .... nie obijać się :evil:

a wiesz że moje (nasze) zaległości są przez Ciebie?

taaa weź się :kwasny::polew:

bez nerw... tylko powiedz gdzie to sprawdzić :mysli:

Opublikowano

A ja mam sugestie do Ive lub Prezesa: moznaby zmienic tytuł wątku z: "Spot Poznański...." na "SPOT POZNAŃSKI..." tak jakos rachitycznie wyglądamy w statach...

wydaje mi sie ze Musashi moze to zrobic :gwizdanie:

Opublikowano

nie mogiem :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

młody na zegarku albo na komórce :decayed:

nie chodzi o godzinę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Adas zerknij... na ogolnopolskim w watku dot. Bukowiny tez mam dac info? :mysli:

Opublikowano

nie mogiem :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

:prosi:

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

młody na zegarku albo na komórce :decayed:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

młody na zegarku albo na komórce :decayed:

nie chodzi o godzinę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a już myślałem że adaś jest na czasie letnim :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

dopiero 22 :gwizdanie

a gdzie to sprawdzić :mysli:

a co Ciebie to .... nie obijać się :evil:

a wiesz że moje (nasze) zaległości są przez Ciebie?

taaa weź się :kwasny::polew:

bez nerw... tylko powiedz gdzie to sprawdzić :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

Opublikowano

Dobry wieczór i dobranoc chyba :(

Opublikowano

Adas zerknij... na ogolnopolskim w watku dot. Bukowiny tez mam dac info? :mysli:

raczej niepotrzebne bo to info tylko dla grupy wlkp. dla tych którzy z poznania jadą

Opublikowano

Z tymi mejlami nic nie kumam ja dostaje kopie na swój ????????????????????? :wallbash:

zawsze dostajesz kopie swojego :wink4:

Za każdym razem

Opublikowano

Dobry wieczór i dobranoc chyba :(

a czemu tak :mysli:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:58_________________________________________________

Z tymi mejlami nic nie kumam ja dostaje kopie na swój ????????????????????? :wallbash:

zawsze dostajesz kopie swojego :wink4:

Za każdym razem

ja naprawdę nic nie dostałem .... :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.