Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie żartujcie, że będziecie piwko żłopać... Chyba tylko na klin w sobotę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale olewka :cool1:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:34_________________________________________________

Adas a ile by trzebabylo u Ciebie zamowic zebys mogl cos zadzialac? :mysli:

1 szt :D

to sie dowiedz o cene za 2x0,7 finki... ale zwyklej

hmm 39,5 za sztuka pasuje ? :naughty:

jasne :decayed:

chyba na 0 jade :P

no coz, promocja :kox:

Opublikowano

Nie żartujcie, że będziecie piwko żłopać... Chyba tylko na klin w sobotę :gwizdanie:

piwko w piatek po przyjezdzie... w sobote od rana przez caly dzien a wieczorem wodka :evil:

Opublikowano

Hej Paniska :hi: dobry wieczór wszystkim :>

...i znowu mega tyły w czytaniu mam :disgust: oczopląsu można z wami dostać :wink4:

Opublikowano

ale olewka :cool1:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:34_________________________________________________

Adas a ile by trzebabylo u Ciebie zamowic zebys mogl cos zadzialac? :mysli:

1 szt :D

to sie dowiedz o cene za 2x0,7 finki... ale zwyklej

hmm 39,5 za sztuka pasuje ? :naughty:

jasne :decayed:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:45_________________________________________________

i zgrzewke Lecha Pilsa 24szt :decayed:

nikuś ty na prawdę tyle chcesz wziąć??

noo... :gwizdanie: najwyzej cos przywioze :naughty:

a kto poprowadzi Twoje auto do poznania?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

chyba na 0 jade :P

no coz, promocja :kox:

dam Ci po 40/szt :naughty:

Opublikowano

Hej Paniska :hi: dobry wieczór wszystkim :>

...i znowu mega tyły w czytaniu mam :disgust: oczopląsu można z wami dostać :wink4:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

a kto poprowadzi Twoje auto do poznania?? :gwizdanie: :gwizdanie:

tempomat :naughty:

Opublikowano

a kto poprowadzi Twoje auto do poznania?? :gwizdanie: :gwizdanie:

tempomat :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czesc tetis :hi:

Opublikowano

chyba na 0 jade :P

no coz, promocja :kox:

dam Ci po 40/szt :naughty:

ok to popytaj tez czy ktos by chcial :naughty:

jeszcze sie zgadamy :naughty:

Opublikowano

i znowu siemka :hi: :hi: :hi: :hi: godzine mnie nie było a juz ze 9stron natrzaskali, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

i znowu siemka :hi: :hi: :hi: :hi: godzine mnie nie było a juz ze 9stron natrzaskali, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

widzę,ze glosowanko w sprawie godziny wyjazdu doszło..... drakońska godzina przoduje,ale im wcześniej tym lepiej :good:

wcześniej zaczniemy pić :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

ja zabieram, a co dalej z nim bedzie to zobaczymy na miejscu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak za wcześnie wybierzecie, to dołączymy w Cz-wie, a jak normalną w miarę porę, to pogonimy do Modły :) Jak zostawiamy młoda, to przecież nie o 4 :rolleyes: Chyba, że oddamy ją w czwartek i będziemy mieli wolny wieczór :naughty:

Opublikowano

Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

ja zabieram, a co dalej z nim bedzie to zobaczymy na miejscu :polew: :polew: :polew:

chyba już nic po takiej dawce :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

widzę,ze glosowanko w sprawie godziny wyjazdu doszło..... drakońska godzina przoduje,ale im wcześniej tym lepiej :good:

wcześniej zaczniemy pić :wink4: :gwizdanie:

oj oj... alkoholiczka :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

jak w Bukowinie cały alkohol już będzie wyprzedany to przynajmniej będziemy mieli do kogo sie zwrócić :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.