Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IVE byłem w Kaliszforni przed wyjazdem do SE - troche tam pedalsko jest ale ogólnie miło :decayed:

i nie wpadłeś się przywitać :cool1::disgust: , btw ja tam patrzę na laski a nie na "pedałuf" , a laseczki śliczniuchy :naughty::decayed::kox:

Wiesz podróz firmowa, mieszkałem 3 dni w Orbisie w Kaliszu ale czasu nie było za bardzo, Prawdopodobnie bede jeszcze raz ok 20-25 marca sam to wpadne do Ciebie na bronka

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

Opublikowano

cześć YELO :hi:

Opublikowano

Słuchajcie moze zadam głupie pytanie ale czy wszystkie samochody zmieszcza sie na parkingu przed ta hacjenda czy czesc zaparkuje w Zakopanym i podejdzie pieszo :polew: :polew: :polew:

chyba się zmieszczą .... 12 km z Zakopca to ja nie idę :gwizdanie: :polew:

2 godzinki spacerku :cool1:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

barek spotowy :gwizdanie:

Opublikowano

co Wojtek już na forum przygnało :naughty: kusi co :naughty::kox:

za duzo do czytania by mial pozniej :gwizdanie:

ja zawsze mam za dużo :gwizdanie:

Opublikowano

co Wojtek już na forum przygnało :naughty: kusi co :naughty::kox:

za duzo do czytania by mial pozniej :gwizdanie:

ostatnio to cały czas tylko czytam i już nie wiem co pisać normalnie :wink4: ale forum kusi jak cholera... :kox:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

Opublikowano

co Wojtek już na forum przygnało :naughty: kusi co :naughty::kox:

za duzo do czytania by mial pozniej :gwizdanie:

ja zawsze mam za dużo :gwizdanie:

a co Ty Wojtek :naughty:

Opublikowano

co Wojtek już na forum przygnało :naughty: kusi co :naughty::kox:

za duzo do czytania by mial pozniej :gwizdanie:

ja zawsze mam za dużo :gwizdanie:

a co Ty Wojtek :naughty:

to mlody napisal :cool1:

Opublikowano

cześć YELO :hi:

:hi:
Opublikowano

wiem ale ja pisałem do Wojtka :polew:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole.. :naughty:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

a kto będzie wracać twoim rumakiem, jak tyle chcesz wypić? :gwizdanie:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

a kto będzie wracać twoim rumakiem, jak tyle chcesz wypić? :gwizdanie:

taka ilość go nie rusza :naughty:

Opublikowano

Ja sprawdzę po ile mogę mieć... Finkę np. :)

Opublikowano

a co Ty Wojtek :naughty:

na drugie może... :wink4:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

a kto będzie wracać twoim rumakiem, jak tyle chcesz wypić? :gwizdanie:

taka ilość go nie rusza :naughty:

ale skale na alkomacie poruszy :kox:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole.. :naughty:

ja ide do makro chyba...

Opublikowano

Ja sprawdzę po ile mogę mieć... Finkę np. :)

to sprawdz i mi daj znac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.