Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a glosowanie w ankiecie wcale... :disgust:

ponownie namawiam wszystkich jadacych na zlot do Bukowiny o zaglosowanie --> http://www.a4-klub.pl/smf/trasa_zlotu_do_bukowiny_tatrzanskiej-t68451.0.html

ja już zagłosowałem :gwizdanie:

ja właśnie głosuje :kox:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 20:32_________________________________________________Adaś podziękuj żonie za Pyszną kawę (a raczej za obydwie kawy :naughty::decayed::kox:)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

AZUNIA staramy sie

Opublikowano

wiem... jeszcze 6 osob... czekamy :cool1:

chopoki ja tez dalem glosa wypilem sobie 2 drinki i chyba sie poloze bo zmeczon jestem

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

Opublikowano

IVE byłem w Kaliszforni przed wyjazdem do SE - troche tam pedalsko jest ale ogólnie miło :decayed:

i nie wpadłeś się przywitać :cool1::disgust: , btw ja tam patrzę na laski a nie na "pedałuf" , a laseczki śliczniuchy :naughty::decayed::kox:
Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

na pewno nie zdradzi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobry wieczor

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

Opublikowano

kolekcjoner kości - polsat :good:

Opublikowano

dobry wieczor

witamy szefa... :hi:

Opublikowano

dobry wieczor

czesc Prezes[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 20:42_________________________________________________

kolekcjoner kości - polsat :good:

ogladam własnie

Opublikowano

dobry wieczor

witam pana poraz kolejny dzisiaj :hi: :hi: :decayed:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:mysli: :mysli:

ciakwe kto polegnie pierwszy... :naughty:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:mysli: :mysli:

ciakwe kto polegnie pierwszy... :naughty:

jak to kto Adaś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:mysli: :mysli:

ciakwe kto polegnie pierwszy... :naughty:

jak to kto?

Janek Wisniewski padł :polew:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:mysli: :mysli:

ciakwe kto polegnie pierwszy... :naughty:

jak to kto Adaś :polew: :polew: :polew:

Adas jest organizatorem imprezy pod stolem... nie slyszales? :cool1:

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:mysli: :mysli:

ciakwe kto polegnie pierwszy... :naughty:

jak to kto Adaś :polew: :polew: :polew:

Adas jest organizatorem imprezy pod stolem... nie slyszales? :cool1:

HeHe Dobre :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.