Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ja pitole :shocked: kto chciał o 2 wyjechać? :decayed:

nikus napewno wie :>

a wiem :>

wydusimy to z Ciebie prz kolejnym drinku w Bukowinie :kox:

:mysli: :mysli:

ciakwe kto polegnie pierwszy... :naughty:

jak to kto Adaś :polew: :polew: :polew:

Adas jest organizatorem imprezy pod stolem... nie slyszales? :cool1:

tylko teraz który Adaś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

mirinde razem z Julka :polew: :polew:

Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

FANTE?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

FANTE?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good: z lodem i vodką :evil:

Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

FANTE?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good: z lodem i vodką :evil:

:decayed:

Opublikowano

Słuchajcie moze zadam głupie pytanie ale czy wszystkie samochody zmieszcza sie na parkingu przed ta hacjenda czy czesc zaparkuje w Zakopanym i podejdzie pieszo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Słuchajcie moze zadam głupie pytanie ale czy wszystkie samochody zmieszcza sie na parkingu przed ta hacjenda czy czesc zaparkuje w Zakopanym i podejdzie pieszo :polew: :polew: :polew:

chyba się zmieszczą .... 12 km z Zakopca to ja nie idę :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Słuchajcie moze zadam głupie pytanie ale czy wszystkie samochody zmieszcza sie na parkingu przed ta hacjenda czy czesc zaparkuje w Zakopanym i podejdzie pieszo :polew: :polew: :polew:

chyba się zmieszczą .... 12 km z Zakopca to ja nie idę :gwizdanie: :polew:

może jakąś riksze weźmiemy :gwizdanie:

Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

FANTE?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good: z lodem i vodką :evil:

kieliszek wodki na litr fanty :gwizdanie:

Opublikowano

czołem :hi:

Opublikowano

Słuchajcie moze zadam głupie pytanie ale czy wszystkie samochody zmieszcza sie na parkingu przed ta hacjenda czy czesc zaparkuje w Zakopanym i podejdzie pieszo :polew: :polew: :polew:

chyba się zmieszczą .... 12 km z Zakopca to ja nie idę :gwizdanie: :polew:

może jakąś riksze weźmiemy :gwizdanie:

chinczyka na tandemie :polew:

Opublikowano

Słuchajcie moze zadam głupie pytanie ale czy wszystkie samochody zmieszcza sie na parkingu przed ta hacjenda czy czesc zaparkuje w Zakopanym i podejdzie pieszo :polew: :polew: :polew:

chyba się zmieszczą .... 12 km z Zakopca to ja nie idę :gwizdanie: :polew:

może jakąś riksze weźmiemy :gwizdanie:

haha ja moze wezme sanki dla mojej julci ale jak bedzie taki wypadek to ja je wykorzystam :polew: :polew:

Opublikowano

no no no :evil: ja pije ale nie wiem co ...pewnie coś bez kopa dużego :naughty:

FANTE?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good: z lodem i vodką :evil:

kieliszek wodki na litr fanty :gwizdanie:

co :shocked: na dwa litry ...nie chce paść bo litrze :mysli::polew:

Opublikowano

czołem :hi:

czesc Wojtus :hi:

Opublikowano

co Wojtek już na forum przygnało :naughty: kusi co :naughty::kox:

Opublikowano

czołem :hi:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

co Wojtek już na forum przygnało :naughty: kusi co :naughty::kox:

za duzo do czytania by mial pozniej :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.