Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heljoł pany i panny i panie :kox::decayed: mam dylemat, do kiedy dało by rade bukowine załatwić bo jest jakaś szansa że 1 auto więcej by jechało :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

a kto będzie wracać twoim rumakiem, jak tyle chcesz wypić? :gwizdanie:

taka ilość go nie rusza :naughty:

mam dobry przepal... :) zreszta tam bede pil juz od rana wiec mysle ze jeszcze zabraknie :naughty:

Opublikowano

Pany a co dokladnie tam pijemy ?

ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 :naughty:

jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole.. :naughty:

ja ide do makro chyba...

postaram sie taniej :naughty:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

Opublikowano

heljoł pany i panny i panie :kox::decayed: mam dylemat, do kiedy dało by rade bukowine załatwić bo jest jakaś szansa że 1 auto więcej by jechało :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

caly ten watek to jest OT :polew:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

caly ten watek to jest OT :polew:

ale to jest OT od OT czyli w sumie na temat... :mysli:

Opublikowano

fantastic chcesz jechac z nami? :cool1: to dalej, jazda :evil:

Opublikowano

heljoł pany i panny i panie :kox::decayed: mam dylemat, do kiedy dało by rade bukowine załatwić bo jest jakaś szansa że 1 auto więcej by jechało :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

postaram sie coś zachachulić :decayed: :decayed: ale na dzień dzisiajeszy to :wtf:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

nagram Ci na spota jak chcesz ...dla Vario już mam ...

Opublikowano

to jak ? ubijemy interesu ?

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

caly ten watek to jest OT :polew:

ale to jest OT od OT czyli w sumie na temat... :mysli:

dokładnie :good::naughty:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

nagram Ci na spota jak chcesz ...dla Vario już mam ...

mi miałes nagrac na trase za pierwszym razem i nic zapomniales pewnie :evil:

Opublikowano

Chciaż wszyscy tutaj są fanami Finki? Bo ja jestem zwolennikiem Smirnoffa Triple Distilled :decayed:

Opublikowano

lece sie połozyc Dobrej nocy :hi:

do jutra Paweł :hi:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:27_________________________________________________

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

nagram Ci na spota jak chcesz ...dla Vario już mam ...

mi miałes nagrac na trase za pierwszym razem i nic zapomniales pewnie :evil:

nie zapomniałem ale ...mówiłeś że czarną muzę a ja nie miałem takiej ...mogę dla Ciebie też nagrać no problem :naughty:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

nagram Ci na spota jak chcesz ...dla Vario już mam ...

jak Ci się chce to byłbym wdzięczny :notworthy:

Opublikowano

OT: madas podrzuć mi na PW jakieś nazwy płytek polskiego reggae, bo mi się wkręciło ostatnio :kox:

nagram Ci na spota jak chcesz ...dla Vario już mam ...

jak Ci się chce to byłbym wdzięczny :notworthy:

pewnie że tak a dlaczego by nie :kox:

Opublikowano

lece sie połozyc Dobrej nocy :hi:

:notworthy: :notworthy:

Opublikowano

narka Pawel :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.