Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Koszt plecionki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam dzisiaj byłem u mechanika coś mnie denerwowało tzn dziwny odgłos mojej ADy jak by byla dziura w tlumiku pojechalem wiec do ziomka co sie tym zajmuje i mi powiedial ze plecionka jest do wymiany i to jak najszybciej bo ta może niedługo "odpaść(?)". Rzucil mi cena 150zł wraz z robotą czy to dobra cena czy szukać taniej ? Kompletnie sie w tymnie orientuje - stad moje zapytanko. :hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 18:33_________________________________________________Zalecał że taka plecionka będzie w pełni oryginalna. od Audi /WV

Opublikowano

Koszt samej plecionki to około 20 do 30 zł. 100 zł za robotę to nie jest jakaś wielka tragedia (trzeba starą wyciąć i nową wspawać).

Opublikowano
  • Autor

ale ta plecionka to jakas kwasówka :gwizdanie: .. zrobilbym to gdybym miał chociaż kanał. A tak niezbyt mam gdzie i nie wiem czy szukać dalej czy dawać temu kolesiowi chociaż jak mówisz że 20-30zł to nie chce mi sie dawać 150... za to ze kolo mi to wspawa :wallbash:

Opublikowano

120pln u mnie w rybolu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

c**j musze to zrobić bo pierrrrrrdzi ... :disgust: trudno jutro wstawiam moze sie utarguje cos z tym kolesiem. :notworthy:

Opublikowano

Z kwasówki będzie fajna bo nie wejdzie ruda. Ale z tym, że oryginał audi to naściemniał bo audi zaleca wymieniać cały kawał rury od kolektora do tłumika z katalizatorem i plecionką, to występuje jako część zamiennia, droga zresztą. Uważam, że za robotę chce wziąć trochę dużo, potarguj się albo jedź gdzie indziej.

Opublikowano
  • Autor

Spoko dzisiaj wymieniłem to w końcu i luz, wreszcie cisza mm... teraz odziwo przy 3tys - 3,5tys nie słysze w ogóle nic :> a wcześniej .... przy 3 czułem jakbym miał już z 6 :> cisza jest bezcenna !! :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 19:33_________________________________________________

Z kwasówki będzie fajna bo nie wejdzie ruda. Ale z tym, że oryginał audi to naściemniał bo audi zaleca wymieniać cały kawał rury od kolektora do tłumika z katalizatorem i plecionką, to występuje jako część zamiennia, droga zresztą. Uważam, że za robotę chce wziąć trochę dużo, potarguj się albo jedź gdzie indziej.

nie wiem coś tam gadał tzn pokazywał i podróbkę i ori to się troche różniły :naughty: ... nawet na oko amatora w tym temacie :good: teraz jest git.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w legionowie płaciłem 180 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:no:
Opublikowano

Ja u siebie w Warszawie płaciłem 150zł za niby orginalna niemiecka plecionke :chytry:

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak oryginalna plecionka, oryginalnie ona występuje jako jeden element z katalizatorem i kawałem rury :gwizdanie:

Opublikowano

Zależy od wersji w 1.6 kawał dwururki i plecionka można kupić cały element i przykręcić kat jest dalej , można też wspawać u nas plecionka około 50zł dobra jakościowo i 50zł robocizna.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mi też puściła plecionka,ale mam o tyle dobrze że mi w pracy pospawają,jeździł ktoś bez tej rury? bo z tego co pamiętam za katem jest łączenie na 3 śruby rura idzie gdzieś na środek i łączy sie z końcowym,a musiał bym ja wymontować i pojechać do pracy :wallbash: głośno by ryczała?

Opublikowano
  • Autor

no ja mialem na koncowce juz plecionke to tak pierdzialo ze nerwowo nie moglem wytrzymac...zrob co trzeba poki jeszcze jest wczesnie bo jak ci pojdzie potem reszta to nie bedzie ciekawie :cool1:

Opublikowano

A wie ktoś jaki koszt zakupu dwóch plecionek i ich wymiana do 2.8v6 [b5 ALG] w okolicach Warszawy?

Opublikowano

U mnie też jest do wymiany plecionka, może ktoś podać linka do sklepu bądź aukcji z ów plecionką, jaki wymiar itd.? Z góry dziękuje za pomoc.

Opublikowano

no ja mialem na koncowce juz plecionke to tak pierdzialo ze nerwowo nie moglem wytrzymac...zrob co trzeba poki jeszcze jest wczesnie bo jak ci pojdzie potem reszta to nie bedzie ciekawie :cool1:

może jedynie sie urwać a to by nie było miłe :thumbdown: bo w odwrotną stronę do kierunku jazy i moge latać.

  • 1 rok później...
Opublikowano

A orientuje się ktoś ile kosztuje w ASO cała ta część plecionka z katalizatorem i rurą???

Opublikowano

dokładnie nie występuje coś takiego jak Ori plecionka :no:

Opublikowano

dokładnie nie występuje coś takiego jak Ori plecionka :no:

Występuje cały moduł, plecionka z katalizatorem i kawałem rury.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.