Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Koszt plecionki


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj byłem u mechanika coś mnie denerwowało tzn dziwny odgłos mojej ADy jak by byla dziura w tlumiku pojechalem wiec do ziomka co sie tym zajmuje i mi powiedial ze plecionka jest do wymiany i to jak najszybciej bo ta może niedługo "odpaść(?)". Rzucil mi cena 150zł wraz z robotą czy to dobra cena czy szukać taniej ? Kompletnie sie w tymnie orientuje - stad moje zapytanko. :hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 18:33_________________________________________________Zalecał że taka plecionka będzie w pełni oryginalna. od Audi /WV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt samej plecionki to około 20 do 30 zł. 100 zł za robotę to nie jest jakaś wielka tragedia (trzeba starą wyciąć i nową wspawać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta plecionka to jakas kwasówka :gwizdanie: .. zrobilbym to gdybym miał chociaż kanał. A tak niezbyt mam gdzie i nie wiem czy szukać dalej czy dawać temu kolesiowi chociaż jak mówisz że 20-30zł to nie chce mi sie dawać 150... za to ze kolo mi to wspawa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j musze to zrobić bo pierrrrrrdzi ... :disgust: trudno jutro wstawiam moze sie utarguje cos z tym kolesiem. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwasówki będzie fajna bo nie wejdzie ruda. Ale z tym, że oryginał audi to naściemniał bo audi zaleca wymieniać cały kawał rury od kolektora do tłumika z katalizatorem i plecionką, to występuje jako część zamiennia, droga zresztą. Uważam, że za robotę chce wziąć trochę dużo, potarguj się albo jedź gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzisiaj wymieniłem to w końcu i luz, wreszcie cisza mm... teraz odziwo przy 3tys - 3,5tys nie słysze w ogóle nic :> a wcześniej .... przy 3 czułem jakbym miał już z 6 :> cisza jest bezcenna !! :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 19:33_________________________________________________

Z kwasówki będzie fajna bo nie wejdzie ruda. Ale z tym, że oryginał audi to naściemniał bo audi zaleca wymieniać cały kawał rury od kolektora do tłumika z katalizatorem i plecionką, to występuje jako część zamiennia, droga zresztą. Uważam, że za robotę chce wziąć trochę dużo, potarguj się albo jedź gdzie indziej.

nie wiem coś tam gadał tzn pokazywał i podróbkę i ori to się troche różniły :naughty: ... nawet na oko amatora w tym temacie :good: teraz jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak oryginalna plecionka, oryginalnie ona występuje jako jeden element z katalizatorem i kawałem rury :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wersji w 1.6 kawał dwururki i plecionka można kupić cały element i przykręcić kat jest dalej , można też wspawać u nas plecionka około 50zł dobra jakościowo i 50zł robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też puściła plecionka,ale mam o tyle dobrze że mi w pracy pospawają,jeździł ktoś bez tej rury? bo z tego co pamiętam za katem jest łączenie na 3 śruby rura idzie gdzieś na środek i łączy sie z końcowym,a musiał bym ja wymontować i pojechać do pracy :wallbash: głośno by ryczała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem na koncowce juz plecionke to tak pierdzialo ze nerwowo nie moglem wytrzymac...zrob co trzeba poki jeszcze jest wczesnie bo jak ci pojdzie potem reszta to nie bedzie ciekawie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem na koncowce juz plecionke to tak pierdzialo ze nerwowo nie moglem wytrzymac...zrob co trzeba poki jeszcze jest wczesnie bo jak ci pojdzie potem reszta to nie bedzie ciekawie :cool1:

może jedynie sie urwać a to by nie było miłe :thumbdown: bo w odwrotną stronę do kierunku jazy i moge latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie występuje coś takiego jak Ori plecionka :no:

Występuje cały moduł, plecionka z katalizatorem i kawałem rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...