Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czym lepiej przyciemnić tylne lampy?


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, chce przyciemnic tylne lampy (tzn. nie całe, tylko ten pomaranczowy kierunkowskaz)

Ale czym to najlepiej zrobic

"folią do lamp" np. taką http://moto.allegro.pl/item240697648_folia_do_lamp_najlepsza_aukcja_zobacz_.html ?

czy "sprayem do lamp np. takim http://moto.allegro.pl/item243542841_lakier_do_przyciemniania_lamp_400_ml_motip_rozne.html ?

Chodzi Mi rownież o to ze gdyby czasem cos nie wyszło to zebym mógł to albo zdrapac (folia) albo zmyc (lakier)? Co bedzie łatwiej?

Dokładnie chodzi Mi aby lampa wyglądała jak lampa naszego kolegi "Kunio".

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np coś takiego http://moto.allegro.pl/item243074452_lampa_tyl_audi_a4_nowa_gwarancja.html. Mam takie same i w rzeczywistości są one dużo ciemniejsze. Wg mnie wyglądają nieźle,zwłaszcza jeśli masz ciemny kolor auta. Poza tym spray,czy folie odradzam. W razie,gdy ktoś wjedzie Ci delikatnie mówiąc w pupę,to policja może się doczepić do tego,że masz lampy nieoryginalnie przyciemnione i stwierdzić Twoją winę opierając się na zarzutach sprawcy,który może twierdzić,że nie widział Twojego stopu.W Twoim przypadku mowa tutaj o kierunkach,ale uwierz mi jeśli będą chcieli się przyczepić to zrobią to. Poza tym wyglądać to będzie nie za ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz przyciemnić lampy lepiej kup już przyciemnione, folia po nałożeniu na pewnym odcinku będzie sie odznaczała, będzie widać krawędź, jesli spray to tylko od środka - tylko czy gra warta świeczki i rozbierać cały klosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem czy malowane lampy nie traca homologacji. :rolleyes: Raz bym sie wpakowal w takiego z pomalowanymi lampami w ogole nie bylo widac swiatel STOP! :angry: Precz z takimi wynalazkami :rant:

Najlepiej kup ciemne lampy. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Ja mam przyciemnionę folią , Jak jest dobrze założona nie ma przypału żadnego :kox:

Niebiescy zawsze mi sprawdzają latarką czy odblask odbija , a ze odbija idealnie nie ma większego problemu. Ja swoje lampy 2szt oklejałem 4h trochę to pracochłonne i matce spaliłem suszare ale efekt bynajmniej dla mnie jest fajny.

OxCJ.jpg

OCC0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja u siebie malowalem spreyem firmy E-Tech z ebay-a i u mnie tak to wyglada

bd83b36fa96fa7f4m.jpg

194fa459c3fb513dm.jpg

mi sie zaje... podoba :naughty::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja u siebie malowalem spreyem firmy E-Tech z ebay-a i u mnie tak to wyglada

bd83b36fa96fa7f4m.jpg

194fa459c3fb513dm.jpg

mi sie zaje... podoba :naughty::kox::naughty:

A jak uzyskałeś połysk? Polerka? Czy samo tak wyszło? Pytam, bo jak dotąd to lampy które widziałem po malowaniu były matowe i chropowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kadafi a możesz dodać fotke z właczonymi tylnimi światłami, chciałbym zobaczyć jak one sięprezentują w momencie gdy naciskasz stop czy właczas migacz. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy wyszły ci bajerancko- szacun. JA równiez przyciemniłem w swojej A6 spreyem ale żeby był połysk to mysiałem je polerować. Zresztą i tak jeszcze musze im strzelić polerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spreyem wychodzi dużo lepiej malowałem 10 lat temu swoje scirocco i wyszło super teraz już z tego wyrosłem polecam sprey :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawialem od jakiegos czasu nad pomalowaniem samej czesci białej na lampie, malowalem w hondzie civic tylko pasek pomaranczowy na czarno, odblaski były nieruszone i dowodu niebylo za co zabrac :) ma ktos moze zdjecia tak pomalowanej lampy w b6 sedanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwwa4modscom20103241027.th.jpg

wwwa4modscom20103241023.th.jpg

lampyyyyy.th.jpg

Fajnie to wygląda, swego czasu też myślałem o takim modzie ale w końcu zdecydowałem się na LEDy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...