Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy Audi. :hi:

Po ponad rocznej obecności na forum przyszedł czas na zaprezentowanie swojego autka. :) Na początku miała być a4 1.8T Q sedan po lifcie ale zdecydowałem się na mocniejszą wersje tego modelu czyli S4 :naughty:. Znaleźć Eske było ciężko szczególnie w sedanie oraz w miarę dobrym stanie. Poszukiwania trwały ponad 7 miesięcy (na początku chciałem znaleźć coś za granicą ale nic nie było a jak się już coś trafiło to cena była zbyt wysoka aby opłacało się ściągnąć autko od naszych sąsiadów :kwasny:). W końcu udało się kupić w Polsce. Co prawda autko nie jest w idealnym stanie :angry:, ale znalezienie eski w sedanie w bdb stanie graniczy z cudem więc się tym za bardzo nie przejmuję. Z czasem będzie coraz lepiej a przynajmniej mam taką nadzieję.

Autko pochodzi z Włoch. Było ściągnięte dwa lata temu. Odkupiłem je od pierwszego właściciela w Polsce. Po sprowadzeniu samochód miał wymieniane elementy zawiasu przód, rozrząd i drobne pierdoły co jest udokumentowane fakturami z ASO, gdzie samochód był podobno serwisowany:).

Audi S4 B5 1999r

WYPAS:

- Skórzana kierownica S4

- Elektryczne szyby

- Jaśki

- Podgrzewana fotele w pełnej elektryce

- Elektryczne lusterka

- Podgrzewana lusterka

- Elektrycznie składane lusterka

- Podłokietnik

- Klimatronik

- Centralny zamek

- Wspomaganie kierownicy

- ESP

- Tempomat

- Elektryczny szyber

- Carbon

- Alarm

- Xenony

- Roleta tył

To by było chyba na tyle z wypasu. Co do silnika to oczywiście:

- 2.7 BiT AGB 265KM

- chip :) więc około 300KM

AUDIO:

zmienione boczki - przód 6 głośników, tył 4 + tylnia półka 2

Ori Symphony

Wzmacniasz 4- kanałowy Voicekraft

Włozone Ori BOSE

Felgi standart S4 17" AVUS.

To by było tyle z opisu. Co do planów to wyjdzie w praniu ale kilka pewniaków już jest.

Plany:

- delikatna ściema szyb <-- prawie done :wink4:

- gwint <-- done

- inna felga na lato

- bixenon + środki na czarno <-- done

- grill RS4 + ramka czerń <-- done

- zdezio RS4 - <-- done

- lusterko prawe w normalnym rozmiarze <-- done

- FMIC - kupiony czeka na lepsze czasy :) <-- done

- chłodniczka oleju <-- done

- Stołki Recaro <-- done

- Konsola 2DIN <-- done

- Zegary RS4 <-- done

- Lampy tył LED <-- done

- Wywalić wkładke i znaczki z tylnej klapy - <-- done

- Zegarki w nawiewach <-- done

- Układ wydechowy <-- done

- Zmienić kiere bo moja troszeczke zniszczona <-- done

- Ori boczki <-- done

- Stożek

- Carbonexy :kox:

- Wieksze hebelki

Czas na zdjęcia. Mile widziane wasze opinie i propozycje modów.

IMG_7579.jpg

IMG_7580.jpg

IMG_7581.jpg

IMG_7582.jpg

IMG_7584.jpg

IMG_7588.jpg

IMG_7589.jpg

IMG_7591.jpg

IMG_7592.jpg

IMG_7593.jpg

IMG_7594.jpg

IMG_7595.jpg

IMG_7596.jpg

IMG_7597.jpg

IMG_7598.jpg

IMG_7605.jpg

IMG_7606.jpg

IMG_7607.jpg

IMG_7637.jpg

IMG_7638.jpg

IMG_7639.jpg

IMG_7599.jpg

Obecnie :wink4:

IMG_7688.jpg

IMG_7689.jpg

IMG_7690.jpg

IMG_7720.jpg

IMG_7722.jpg

IMG_7741.jpg

IMG_7743.jpg

IMG_7744.jpg

IMG_7745.jpg

IMG_7746.jpg

IMG_7747.jpg

IMG_7748.jpg

IMG_7749.jpg

IMG_7750.jpg

IMG_7751.jpg

IMG_7752.jpg

IMG_7754.jpg

IMG_7755.jpg

IMG_7758.jpg

IMG_7759.jpg

IMG_7762.jpg

IMG_7767.jpg

IMG_7815.jpg

zdjcie0081w.jpg

zdjcie0080oc.jpg

zdjcie0079n.jpg

zdjcie0082d.jpg

zdjcie0084je.jpg

zdjcie0084je.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda :polew:. A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda :polew:. A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana.

Dokładnie.

Dlatego dla mnie osobiście największym bólem jest brak B5 RS4 w sedanie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pełni szczescia brakuje tylko recarosow :kox:

A co do Recarosów to na pewno będą ale nie teraz. Pewnie po zimie będę czegoś szukał, chyba że się coś trafi wcześniej w promocji :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 wada tego auta - nie AVANT :tongue4:

Co kto lubi. Do avanta bym musiał budowac nowy garaż bo by się do obecnego nie zmieścił :decayed: a poza tym mimo wszystko bardziej mi się widzą samochody w sedanie dlatego wybór padł właśnie na model w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 wada tego auta - nie AVANT :tongue4:

Dla jednych wada, dla innych zaleta, ja też przykładowo preferuję sedany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej.

Moim skromnym zdaniem - można "przymknąć" oko na pewne usterki (oczywiście pomijam auto po czterech dzwonach, złożone z pięciu innych) - w przypadku tak rzadkiej wersji, jak S4.

Ja też zaryzykowałbym taki zakup i nawet jeśli kosztowałoby mnie to trochę pracy, czasu i kasy - doprowadziłbym go do stanu pełnej sprawności. S4 jest tego wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło po kupnie. Dobrze, że z ceny trochę spuścił więc akurat będzie na dopieszczenie silniczka. [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 13:46_________________________________________________

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej.

Moim skromnym zdaniem - można "przymknąć" oko na pewne usterki (oczywiście pomijam auto po czterech dzwonach, złożone z pięciu innych) - w przypadku tak rzadkiej wersji, jak S4.

Ja też zaryzykowałbym taki zakup i nawet jeśli kosztowałoby mnie to trochę pracy, czasu i kasy - doprowadziłbym go do stanu pełnej sprawności. S4 jest tego wart.

Dobrze mówisz. Właśnie takie podejście do sprawy lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile cie wyszło kupno ????

ładna fura, juz sie nie moge doczekać mojej :drool: :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile cie wyszło kupno ????

ładna fura, juz sie nie moge doczekać mojej :drool: :buhaha:

Dosyć sporo bo 27,5 tys ale jak pisałem dostać toto coś w sedanie jest naprawdę ciężko więc pewnie z tąd ta cena.

Moskal twoja też się ładnie prezentuje :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile cie wyszło kupno ????

ładna fura, juz sie nie moge doczekać mojej :drool: :buhaha:

Dosyć sporo bo 27,5 tys ale jak pisałem dostać toto coś w sedanie jest naprawdę ciężko więc pewnie z tąd ta cena.

Moskal twoja też się ładnie prezentuje :slina:

cena za polifta nie taka zła :wink4:

a gdzie ty widziałeś moją ???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal myslal, ze na zywo widziales :decayed:

Zapomniałem dodać, że na zdjęciach się ładnie prezentuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...