Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. problem polega na tym ze juz drugi raz zapiekly sie kierownice srednio co 3 tys km.vag nic niepokazuje,w czym moze byc problem?zauwazylem ze z odmy do turbo idzie mi troszke oliwytzn.jest tam mokro moze pali ten olej i dlatego sadza sie robi? prosze o jakies sugestie?a mze turbina zle zrobiona bo jest po regeneracji?

Edit by Baskecior - pamietaj o poprawnym nazywaniu tematów - poprawiłem.

Opublikowano

trzeba przeczytać przykazania dieslowca, szczególnie druga część 3-go przykazania

więcej musisz go masować prawą stopą

Opublikowano

trzeba przeczytać przykazania dieslowca, szczególnie druga część 3-go przykazania

więcej musisz go masować prawą stopą

ładnie powiedziane, łopatki są po to żeby pracować :naughty:
turbinayz7.th.gif

Opublikowano

trzeba przeczytać przykazania dieslowca, szczególnie druga część 3-go przykazania

więcej musisz go masować prawą stopą

ładnie powiedziane, łopatki są po to żeby pracować :naughty:
turbinayz7.th.gif

a ja uwazam ze cos jest nie w porzadku.Choc by jezdził totalnie deliktnie i wciaz uprawial "psj" nie powinien przy nowej turbawce zablokowc kierownic po 3 tys to nie mozliwe.Przeciez mnóstwo ludzi jezdzi spokojnie nie wiedzac ze trzeba czasem na pedał gazu mozniej depnac.Serwisy nie nadążały by z naprawami gwarancyjnymi przy tylu setek tysiecy tdi-ków po wyjzedzie z salonu ;)

Opublikowano

a może niektórzy jeżdżą tak i nawet nie wiedzą że mają popsute auto :mysli:

Opublikowano

a może niektórzy jeżdżą tak i nawet nie wiedzą że mają popsute auto :mysli:

to akurat jest prawda ... 90% uzytkowników TDI nie wie ze jezdzi niesprawnymi autami [czyt. problemy ze sterowaniem turbulum]

a wracajac do tematu .... cos jest nie tak .... moze zostala zle zregenerowana .... :rolleyes:

Opublikowano

a może niektórzy jeżdżą tak i nawet nie wiedzą że mają popsute auto :mysli:

to akurat jest prawda ... 90% uzytkowników TDI nie wie ze jezdzi niesprawnymi autami [czyt. problemy ze sterowaniem turbulum]

A co jest pierwszym objawem zapieczonych kierownic?

Opublikowano

np przeladowanie, wolniejsza reakcja na dodanie/odjecie gazu

Opublikowano

a na jakim oleju kolunio jeździ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jezdze na mobil super s polsyntetyk.chyba moze byc? :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

mam ten sam problem, tylko u mnie sie zapiekły ponownie po jakiś trzech tygodniach od czyszczenia... :/

a nogi lekkiej to ja nie mam :evil:

autko dłubane na ~140km, ale to chyba nie rzutuje

Opublikowano

A rozbierałeś tą turbinę, czy tylko sztangę rozruszałeś?

Opublikowano

była rozbierana i polerowana na lustro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.