Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co ja sam zrobilem sobie chipa w moim autku :) Oczywiscie rowniez z pomoca CVT & Master's Tuning :)

Autko za**** przzyspiesza i od 2000 ob. daje czadu. Jeszcze wykresow nie posiadam poniewaz nie mam jak sie udac jeszcze do w-wy na hamownie ale jak tylko to dam je na forum :)

Jak na razie (podobno) minimum 160 KM :):D

widze ze jest juz kolejne wsciekle TDI na lubelskich drogach ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co ja sam zrobilem sobie chipa w moim autku :) Oczywiscie rowniez z pomoca CVT & Master's Tuning :)

Autko za**** przzyspiesza i od 2000 ob. daje czadu. Jeszcze wykresow nie posiadam poniewaz nie mam jak sie udac jeszcze do w-wy na hamownie ale jak tylko to dam je na forum :)

Jak na razie (podobno) minimum 160 KM :):D

Czekam na wykresy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co ja sam zrobilem sobie chipa w moim autku :) Oczywiscie rowniez z pomoca CVT & Master's Tuning :)

Autko za**** przzyspiesza i od 2000 ob. daje czadu. Jeszcze wykresow nie posiadam poniewaz nie mam jak sie udac jeszcze do w-wy na hamownie ale jak tylko to dam je na forum :)

Jak na razie (podobno) minimum 160 KM :):D

Ciekaw jestem jakiego gifta dostales od fabryki... :cool: :razz:

Z bazy 130 KM spokojnie uzyskasz 160 KM, mysle jednak, ze masz tych konikow wiecej... Wiem to z doswiadczenia... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że zapytam tutaj, ale znacie może jakichś dobrych tunerów w Szczecinie ? ;)

Moje Audi muszę sprawdzić na hamowni bo mi się wydaje, że ma więcej niż 130KM ... bo coś mocno rwie do przodu. Ale chciałbym mieć 160KM :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

humax, na tej wisoce nic nie ma ;/ najblizej to chyba gdansk. i ostatnio dowiedzialem sie cytuje

"Witam wszystkich zainteresowanych hamownią - pomiarem mocy w Szczecinie podaję swój nr 0601 735 090 Zbyszek. 
Moc + moment 70 zł, kompleksowe pomiary np. przyśpieszenie, droga hamowania, czas przejazdu odcinka od 100zł. Hamownia jest przenośna montowana do koła samochodu, auto mierzymy na drodze więc musimy znależć odpowiedni odcinek, najlepiej w okolicach drogi na Chociwel. Warsztat mój mieści się na ul Szczepowej 4a w Szczecinie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że zapytam tutaj, ale znacie może jakichś dobrych tunerów w Szczecinie ? ;)

Moje Audi muszę sprawdzić na hamowni bo mi się wydaje, że ma więcej niż 130KM ... bo coś mocno rwie do przodu. Ale chciałbym mieć 160KM :a4fan:

Nie no co do " tunerów" to nie ma w okolicy czego szukać , osobiście zastanawiałem sie nad Berlinem .

W Szczecinie na hamowni bylem z naszym klubowym kolegą ( DaQula ) Omegą i placiliśmy 80 zl , nie pamietam jaka to ulica ale gdzieś o okolicach WORD-u

Ja niestety musze grzac do Bydgoszczy :a4fan:

Pozdro :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko mi chodzi o Chiptuning (programem) w Szczecinie...

Pogadaj z chłopaczkiem z Horse Power Tuning (na Gdanskiej kolo Shella)

Mi oferował chip-a za 900 zl , jak zaczełem sie interesowac , pytać, szukac to w koncu okazalo sie ze to bylby prawdopodobnie box a nie zaden program. Zreszta wszystko mialo sie odbyc bez pomiarow na hamowni wiec odpuścilem sobie szybciutko .

Zawsze mozesz sobie podjechac i zagadać , nie zaszkodzi , pozdro :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko mi chodzi o Chiptuning (programem) w Szczecinie...

Pogadaj z chłopaczkiem z Horse Power Tuning (na Gdanskiej kolo Shella)

Mi oferował chip-a za 900 zl , jak zaczełem sie interesowac , pytać, szukac to w koncu okazalo sie ze to bylby prawdopodobnie box a nie zaden program. Zreszta wszystko mialo sie odbyc bez pomiarow na hamowni wiec odpuścilem sobie szybciutko .

Zawsze mozesz sobie podjechac i zagadać , nie zaszkodzi , pozdro :564:

No jak tak to ja dziękuję. Chciałbym aby to było wykonane profesjonalnie, z testami na hamowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...