Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy felgi i opony 15 cali podejdą do B7 na zimę?


żbik

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie felgi i opony na zimę polecacie do a4 b7? Chodzi mi o rozmiry, bo mam w garażu po poprzednim aucie komplet Nokianów WR 195/65 R15 i nie wiem czy je wykorzystać - tylko czy nie będzie ch..wo wyglądało na 15?? Musiałbym też felgi 15 kupić.. Czy może je wrzucić na allegro i kupić nowe oponki np. 205/55 R16 i założyć na te fele które obecnie mam? Prosiłbym o rady ludzi co się na tym znają i mają doświadczenie w tym temecie.. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zalezy ci na wygladzie to zaloz na zime 18". mi sie wydaje ze zima auto ma sie dobrze zachowywac w szczegolnie niekorzystnych warunkach, a wyglad nie ma znaczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zależy mi na konstruktywnych opiniach a nie ironicznych komentarzach.. :cool1: 18" to ja nawet na lato nie chcę, bo to felgi nie na nasze dziurawe drogi. Zdaję sobie sprawę, że zimą chodzi głównie o bezpieczeństwo, ale jakieś granice estetyki również obowiązują.. Pozatym nie wiem czy w B7 w ogóle 15" mają zastosowanie. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 przynajmnie 3.0tdi felgi 15" nie wchodzą. Też zostały mi 15" felgi z oponami po poprzednim aucie ale niestety nie przydały sie... Musiałem kupić 16" felgi z oponamy :disgust:

Felgi mam stalowe ORI :audi: i do tego opony Nokian WRG2. :)

Nawet gdzieś na nalepce w aucie czytałem że minimalna felga 16". Nie wiem jak się to ma do mniejszych silników :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie chyba wejdą, bo właśnie przeczytałem i na nalepce są 15. Powiedzcie mi jakie powinienem mieć ET przy bodajże 6 calowych? Oryginalne od B5 będą pasowały? Mają ET45 i chyba są 6 calowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeśli ci wejdą 15 to szukaj od b6 6,5jx15 et33 ,jeśli założysz et45 będziesz miał mocno schowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki kolego. Tego się właśnie obawiałem, żeby nie były za mocno schowane.. Będę szukał wobec tego ET33, a może ktoś mi powie w jakim przedziale najlepiej szukać jak nie będzie et 33?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda ori felga Ci powinna wejść[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 07:27_________________________________________________ja miałem z B5 na B6 i było wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda ori felga Ci powinna wejść[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 07:27_________________________________________________ja miałem z B5 na B6 i było wszystko ok

oczywista oczywistość

nie ori o właściwych parametrach też podejdzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...