Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] błąd 546


gregor33

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam problem po wymianie akumulatora zalogował mi się błąd 546-Usterka na linii przesyłu danych, czy objawami takiego błędu będzie brak mocy silnika, i czy ktoś może mi powiedzieć gdzie może być ta usterka, z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź jutro namierze ten kabelek i sprawdzę[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 20:49 _________________________________________________a czy ktoś wie gdzie znajduje się ten moduł CAM bo szukałem go i nie znalazłem pod kierą ani w komorze silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tam będzie moduł bo znalazłem taki kabelek ale on jest krótki

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 19:20 _________________________________________________ ma jeszce jedno pytanie czy uszkodzenie tego kabelka może powodować że autko nie chce jeździć jest totalnie zamulone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, błąd mówi właśnie o problemie z przesyłaniem danych po magistrali CAN między ECU a pompą.

Czyli właśnie po tym przewodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna go jakos bezpiecznie wypiąć i sprawdzić czy to kabel czy co ba już nie wiem co robić[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 19:43 _________________________________________________bo zostawilem auto u elektryka i gość dzwoni do mnie że nie może znaleźć modułu CAN, czy jest jakiś głowny moduł CAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna go jakos bezpiecznie wypiąć i sprawdzić czy to kabel czy co ba już nie wiem co robić[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 19:43 _________________________________________________bo zostawilem auto u elektryka i gość dzwoni do mnie że nie może znaleźć modułu CAN, czy jest jakiś głowny moduł CAN

:decayed:

CAN to specjanlny protokół, ECU komunikuje się z pompą używając go (np, dawka wtrysku, temperatura paliwa - tak jest w dokumentacji). Pewno kolega kobra7 powiedziałby więcej :)

Możesz pokazać jeszcze grupę 125 i 126 (podłączyć się Vag-comem do 01-Engine, wejść w Measurement Blocks i wybrać te grupy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...