Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] kontrolki od ABS


gregor33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pali mi sie kontrolka od ABS i wykrzyknik w nawiasach pomimo licznych prób nie mogę podpiąc VAG po ABS ,wywala mi że nie może się połączyć co może być przyczyną

Świecą się cały czas? Jak nie, to spróbuj się podpiąć gdy kontrolki się nie świecą i dawaj błędy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego powiem ci tylko ze miałem podobne zajscie zapaliła mi sie kontrolka absu i kontroli trakcji i tez miałem problem z podłączeniem ale jakos udało mi sie ustalic usterke i usunać naprawiałem to w ok własnie wrocka lubinia jezeli jestes zainteresowany tel. do goscia to dawaj na gg bo nie wiem czy tu mozna tel podawć. a własnie wymiana samego czujnika czy jak w moim przypadku czujnika konta skretu nie naprawia samochodu trzeba było go jeszcze zakodowac wgrac czy jak to sie fachowo mówi

sama wymiana i usuniącie błędy nie wystarcza. pozdro

jak jestem nie dostepny to pisz i tak czest siedze na niewidocznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podczepię się pod ten wątek ponieważ mam podobny problem z kontrolkami, mianowicie czasami się włączają i po jakimś czasie gasną, podłączyłem kompa i pokazuje lewy tył - brak sygnału prędkości, wymontowałem czujnik, wyczyściłem (był zabrudzony mocno) ale nadal od czasu do czasu problem powraca - co to może byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podczepię się pod ten wątek ponieważ mam podobny problem z kontrolkami, mianowicie czasami się włączają i po jakimś czasie gasną, podłączyłem kompa i pokazuje lewy tył - brak sygnału prędkości, wymontowałem czujnik, wyczyściłem (był zabrudzony mocno) ale nadal od czasu do czasu problem powraca - co to może byc ?

Najprościej byłoby powiedzieć, że kończy się sterownik, ale żeby to stwierdzić trzeba najpierw posprawdzać co się da.

Zrób Vagiem test tego czujnika, czy wszystko na linii sterownik <=> czujnik jest OK. Może coś z okablowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...