Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Audi A4 2.0 TDI by sebo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zaprezentować moje autko :wink4:

Marka Audi

Model A4

Rok Produkcji 2005 Sierpień

Przebieg 182 tys km.

Wyposarzenie

-ABS+ESP+ASR

-El. 4x szyby

-El. Lusterka i podgrzewane

-kierownica trójramienna wielofunkcyjna

-Skórzana Gałka zmiany biegów

-skórzana tapicerka

-Podgrzewane przednie fotele

-Rolety w tylnych drzwiach

-6 x poduszek powietrznych

-Kolorowy syświetlacz między zegarami Fis chyba :tongue4:

-Duża navigacja RNS-E czy jakoś tam :tongue4:

-Zmieniarka CD na 6 płyt

-Przednie reflektory xenonowe

-Światła do jazdy dziennej DRL

-Czyjniki parkowania

-Chromowane relingi

-orginalne felgi 16 ( Mam do niego orginalne 18'' ale sprzedaje)

I to chyba tyle.

W autku jest zmieniona moc z 140 na 170 nie wiem w jaki sposób ale mam wydruki z hamowni.POsiadam książke servisową i faktury zakupu częśći wymiany pasków itp. autko jest dalej servisowane przezemnie.

Autko takie kupiłem nie zamierzam nic zmieniać jak narazie mam zamiar wgrać polskie menu i mapy do navigacji.

A teraz zdjątka :wink4:

mBkDJ.jpg

mBM4i.jpg

mBW2S.jpg

mD9ni.jpg

Serduszko :wink4:

mC51r.jpg

Wnętrze :wink4:

mCj_i.jpg

mCoZA.jpg

mCyY9.jpg

mCSVi.jpg

mD9ni.jpg

Stare kółka ( do sprzedania ) :wink4:

mEME9.jpg

MOdy:

-Ambiante w blendzie Zrobione

-Podświetlany kubek i wizytownik Zrobione

-Ledy na tył od A6

-Pełen Pakiet oświetlenia

-Tempomat

-Ogrzewanie postojowe jak będzie kasa

Opublikowano

Gratuluje zakupu i zycze bezawaryjnej jazdy

Czemu sprzedajesz te felgi sa naprawde fajne gdybys jeszcze dolozyl do nich lekka glebe byloby :good:

Ale skoro chcesz sprzedac to pochwal sie ile sobie cenisz za te kolka i w jakim stanie sa opony ?

Opublikowano
  • Autor

Sam nie wiem może ktoś doradzi ile są warte sa troszke porysowanie i nie na polskie drogi wraz z oponami Michelin 235 profil 4 oponki w niezłym stanie :wink4:

Opublikowano

Sam nie wiem może ktoś doradzi ile są warte sa troszke porysowanie i nie na polskie drogi wraz z oponami Michelin 235 profil 4 oponki w niezłym stanie :wink4:

sprawdź na aleegro po ile chodza i masz wycenę. Ale czemu nie na polskie drogi? profil 40 jest OK jeszcze, jakoś nie mam problemu, a wzór bardzo dobrze wygląda na Avancie + 1BV zawias (-20mm o ile trafisz).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam kolegów z forum chciałbym zrobić podświetlenie wizytownika i uchwytu na napoje mam pytanko jak je wyciągnąć? Czy trzeba kupić nowy, jeżeli tak to gdzie i ile mniej więcej taka inwestycja będzie kosztować, wizytownik i uchwyt czy wystarczy tylko dać diodę koloru czerwonego z odpowiednim rezystorem? Chciałbym również zrobić podświetlenie w drzwiach teraz mam zaślepki czerwone a od spodu drzwi miejsce na wycięcie dziury pod światełko czy sa tam jakieś kostki ukryte do których trzeba się wpiąć czy trzeba robić wszystko od nowa całą nowa instalację?:)

Z góry dzięki za odpowiedz :)

Opublikowano

Bardzo ładny avancik gratuluje zakupu, jak sie sprawuje po tych kilku miesiącach użytkowania?? Widze ze kilka modów miałes czyli, KM i ta kiera to w serii chyba nie bylo takiej ale nie jestem pewien. Najlepiej sprawdzic po kodach co masz w serii a co dołożone.

Życzę bezawaryjności.

Pozdrawiam

Opublikowano

Bardzo ładny avancik gratuluje zakupu, jak sie sprawuje po tych kilku miesiącach użytkowania?? Widze ze kilka modów miałes czyli, KM i ta kiera to w serii chyba nie bylo takiej ale nie jestem pewien. Najlepiej sprawdzic po kodach co masz w serii a co dołożone.

Życzę bezawaryjności.

Pozdrawiam

odrazu mod... doposarzone przy zakupie... brał gość RNS-E i skóre tó wówczas masz kiere trójramienną odrazu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak jak napisałem taką już kupiłem nie wiem co było doposażane a co nie :)

Najpoważniejszą awarią jaka była to po wymianie oleju gdy wracałem do domu zapaliło mi się "oil pressure" padł mi napęd pompy taki szściokątny wałeczek w serwisie 15 zł.

Ostatnio wymieniłam pasek aletrnatora który napędza pompę klimy i wspomagania. Pasek napinacz koło kierunkowe na alternatorze wszystko kupione w aso przebieg obecny to 189 tys.

Mam teraz w planach zrobić podświetlanie klamek i czerwone oraz białe od spodu światełka teraz mam tylko odblaski :)[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________Obecny przebieg 194tys. Komunikat Oil Pressure Na szczęści 10 metrów przed domem dotoczyłem się i teraz czekam werdykt mechanika :wink4:

Opublikowano

Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy fura jest :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy fura jest :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Co do bezawaryjności to jutro odbieram audi od mechanika po 2 tygodniowej naprawie i lżejszy po pand 3 tys :wink4:

Opublikowano

Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy fura jest :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Co do bezawaryjności to jutro odbieram audi od mechanika po 2 tygodniowej naprawie i lżejszy po pand 3 tys :wink4:

To robi robotę Silnik: BLB 2.0 140PS

Trzeba było Silnik: BKE 1.9 115PS :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

bardzo ładny avancik. Szkoda, że planujesz większych zmian.

Masz takie same siedzenia jak u mnie, niestety są tragiczne trzeba je jak najszybciej zmienić, tylko kasy brak :wallbash:

Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Dziś odebrałem audika prace po naprawie zostało wymienione takie rzeczy :wink4:

1 Regenerowana pompa oleju

-Zregenerowanie wałki wyrównoważające

-nowy zabierak 2.3mm dłuższy

2 wymieniony rozrząd

-pasek

-rolki x2

-napinacz

-pompa wody

3. Zestaw naprawszy napędu pompy oleju

-łańcuszek

-napinacz

-mała zębatka od pompy oleju

-śrubki od małej żebatki

3 wymieniony olej i płyn

-Mobil 1 5w30

-filtr oleju

-Koncentrat G12

4 wymienione żarniki w przednich lampach

5 wymieniony akumulator z ori na Varta 95ah

Po wymianie autko jest nie do poznania brak szarpania silnikiem na biegu jałowym. Cichsza i równa praca brak odgłosu szurania pod maską :wink4:

A teraz co trzeba jeszcze poprawić :wink4:

-coś nie tak z prawą lampą nie chce się czasami odpalać

-zapaliła się kontrolka zużycia klocków patrzyłem z tyłu jest tak około 1cm więc szykuje się wymiana

a teraz takie duperelki

-brakuje 5 wkrętów od osłony pod silnik

-zgasło podświetlanie wizytownika

Wszystkie części jakie kupowałem to ori oprócz akumulatora który umarł z dnia na dzień i nie było czasu na ori :wink4:

P.S. na wiosnę mam w planach założenie ledów z tyłu :wink4:

Opublikowano

No to jak już kolego wymienione wszystki części, o których piszesz to teraz miliona kilometrów życzę. :good:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Dziś odebrałem audika prace po naprawie zostało wymienione takie rzeczy :wink4:

1 Regenerowana pompa oleju

-Zregenerowanie wałki wyrównoważające

-nowy zabierak 2.3mm dłuższy

2 wymieniony rozrząd

-pasek

-rolki x2

-napinacz

-pompa wody

3. Zestaw naprawszy napędu pompy oleju

-łańcuszek

-napinacz

-mała zębatka od pompy oleju

-śrubki od małej żebatki

3 wymieniony olej i płyn

-Mobil 1 5w30

-filtr oleju

-Koncentrat G12

4 wymienione żarniki w przednich lampach

5 wymieniony akumulator z ori na Varta 95ah

Po wymianie autko jest nie do poznania brak szarpania silnikiem na biegu jałowym. Cichsza i równa praca brak odgłosu szurania pod maską :wink4:

A teraz co trzeba jeszcze poprawić :wink4:

-coś nie tak z prawą lampą nie chce się czasami odpalać

-zapaliła się kontrolka zużycia klocków patrzyłem z tyłu jest tak około 1cm więc szykuje się wymiana

a teraz takie duperelki

-brakuje 5 wkrętów od osłony pod silnik

-zgasło podświetlanie wizytownika

Wszystkie części jakie kupowałem to ori oprócz akumulatora który umarł z dnia na dzień i nie było czasu na ori :wink4:

P.S. na wiosnę mam w planach założenie ledów z tyłu :wink4:

Nie świeci kontrolka tylnych klocków, tylko przednich :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem własnie patrzyłem na to dzisiaj jak zakładałem osłonę pod silnik, kabelki idą tylko do przednich :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.