Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeden gadzet mnie denerwuje i nie chce nim się chwalić :wallbash:

wrzuce jakieś fotki ale troszkę później bo teraz roboty troszkę mam..

Opublikowano

fajne mody zrobiles

18" s-line uznam za duzy +

navi+ tez uznam za duzy +

ale ... zmiana zawiechy (byla fajna gleba teraz .... troche (za)wysoko stoi)

Opublikowano

Nowak_zg Ty nie masz aftomatu więc nie masz pojęcia czym jest misa olejowa skrzyni nie Małolat ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj zawieszka nie jest tragiczna teraz,jak ostatnio stałem koło innej a4 z seryjną zawiechą to moja na 18" stała dobre kilka cm niżej, to mi starczy,naprawde w pore wymieniłem zawieche,kiedyś dodam fotke jak tragicznie wygląda miska, gdy wczoraj dolewałem olej do tipa chłopaki bk kręcili co się kutfa stało z moją miską hahaha

Opublikowano

A mi tam się bardziej podobała na poprzednich alu :tongue4: Mówię tak bo na takie poluję :naughty: Fajne mody i autko zyskało na urodzie ale nie aż tak dużo - bo wcześniej też było piękne :evil::wink4:

Opublikowano

Nowak_zg Ty nie masz aftomatu więc nie masz pojęcia czym jest misa olejowa skrzyni nie Małolat ?? :decayed:

hehe wy emeryci to wlasnie tka macie .. .tylko w komforcie chcecie jezdzic i sie tlumaczycie ze miska nisko ... ze to ze tamto ;P

jak patrze na ta ostatnia fote i to tak wg mnie nic tam az tak nisko nie ma ;p

wystarczy twardsze springi dac i nie bedzie sie tak obcierac

np. -60 przod -40 tyl na twardych springach i mozna latac wg mnie ;)

a tak serio.... to co w automacie miska z olejem jest najnizszym punktem w a4 tak ?

Opublikowano
  • Autor

do emeryta to mi trochę trochę brakuje;) hehe miałem twardą zawieche,zamochód był bardzo sztywny ale to nie było dla mnie zmartwieniem tylko to że jedziesz sobie ulicą a nagle coś ci napierdziela,a tu co?? puszka zaklinowała się pod spodem hahaha, albo jedziesz sobie wieczorkiem przez gdańsk a tu nagle za samochodem widać iskry bo przypadkiem coś od spodu zachaczyło o asfalt, nie mówie już o drodze aby dojechać do alvara tam to tylko terenówka,a biedak jeździ na 18" heheh normalnie szacunek hehe

a co do miski to jest na równi z tymi pierdolnikami metalowymi przy zawieszeniu ale jest na środku więc na koleinach i wybrzuszonej drodze trzeba naprawde uważać

przez tamto zawieszenie mam uraz na psychice heheh gdy przejeżdzam przez próg zwalniający lub inne"niebezpieczne" przejazdy mruże oczy i myśle: "jebnie czy nie jebnie" :D :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolego WOSIEK:) .. chodzi za mna montaz Navi :embarrassed: z tego co sie orientuje to potzrebny jest nowy tunel z climatroniciem, samo navi ii ... i wlasnie co jescze. tak w ogole calkowwity koszt ile CIe wyniósl??

pozdroo... w ogole piekna fura , a kolo i navi to cud malina:D

Opublikowano

fajnie, felga na duży plus choć poprzednie tez były :th: :th: navi, skórka :th: :th: pozazdrościć

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć

Gratuluję furki!!

jak zmieniałeś radio na concert 2 to były jakieś problemy (ostre kanty, podłączenie zmieniarki, CAN-busy itp.)?

Pozdrówka.

Opublikowano

Smalec jeszcze cieply.. :decayed:

Opublikowano

Smalec jeszcze cieply.. :decayed:

:polew: :polew: ykk po mielonym czy schabowym? :naughty:

Opublikowano

Po AJM.. :decayed:

Opublikowano

a co z fura

Wosiek :> ? sprzedana ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć

Gratuluję furki!!

jak zmieniałeś radio na concert 2 to były jakieś problemy (ostre kanty, podłączenie zmieniarki, CAN-busy itp.)?

Pozdrówka.

kupujesz radio od a6 i pasuje idealnie,wyprowadzasz kabel od podświetlenia i nic nie musisz innego robić.

a co z fura

Wosiek :> ? sprzedana ?

fura jeszcze nie sprzedana,2 miechy temu mialem kupca za 26kzl i za tyle nie sprzedalem czego teraz żaluje bo widze że ludzie to by chcieli kupić 2000r za 20kzl najlepiej :lol:

Opublikowano

a co z fura

Wosiek :> ? sprzedana ?

fura jeszcze nie sprzedana,2 miechy temu mialem kupca za 26kzl i za tyle nie sprzedalem czego teraz żaluje bo widze że ludzie to by chcieli kupić 2000r za 20kzl najlepiej :lol:

i dobrze ze nie sprzedales ... bez sensu sprzedac auto za psie pieniadze

ja bym jej ponizej 29 000zl nie oddal ;)

za 26 000zl to bym nie oddal swojej 96r :P

fakt mozna kupic 99r za 20 000zl ..... i potem wlozyc 7-10 000zl w naprawy ;p

zycze znalezienia kupca za dobre pieniadze :good:

Opublikowano

Bo w Polsce to są barany chcieli by za darmo te samochody :takiego:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

SPRZEDANA...

Opublikowano

i co teraz ? jakie plany ?

jesli chcesz i mozesz to napisz za ile poszla ?

Opublikowano

kolega twierdzi ze jak kupi 99` za 20 000 to trzeba dolozyc, a ja ci powiem ze nasza (moja i narzeczonej) sciagnelismy za 17 500 + oplaty i jest cud malinka, kupiona z pewnej reki :> wszystko jest kwestia umiejetnego wyszukania :) a to ze ludzie w polsce chcieliby auta za darmo to swoja droga :naughty: pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.