Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT


Gość Keżor

które fele bardziej? :  

  1. 1. które fele bardziej? :



Rekomendowane odpowiedzi

Drugie wyglądają całkiem fajnie. IMHO pierwsze (zdaje się z S4) są trochę za potężne jak na sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerowal cos troszke innego :naughty:

bbs19aa2.jpg

:kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 16:39 _________________________________________________albo jeszcze oz-y, ale tez w 19'' :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie to zdjecie :polew: poszukam tamtych oz-ow wieczorem :tongue4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 17:01 _________________________________________________oz19tj0.jpg

O to mi chodzilo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk ma racje, te wszystkie fele są już za bardzo oklepane i poprostu stały się nudne i nie atrakcyjne!! Keżor może teraz czas zacząć z innej beczki np coś z BBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie fele są już za bardzo oklepane i poprostu stały się nudne i nie atrakcyjne!! Keżor może teraz czas zacząć z innej beczki np coś z BBS.

a BBSy nie są?? 90% golfów po tjuningu jeździ właśnie na BBSach i jakoś nie specjalnie mi sie widzą, murzyn ma ładne BBSy ale ma 5 prostych ramion.

a co do tego hasła nudne i nieatrakcyjne ale sory Cie bardzo, jak często mijasz auta na tych właśnie felgach?? a jak już widzisz auto z takimi 18kami to jak reagujesz ? jak bym chciał auto unikatowe to bym sobie A2kupił . ja chce mieć ładne auto z klasą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tym - http://moto.allegro.pl/item247217840_oryginal_audi_bbs_a8_19c.html jeździ 90% golfów no to się przeprowadzam do Katowic!!! Każdy lubi co innego. Jezeli miałbym już coś wybrać z Twoich proponowanych to wybrałbym 18" od RS'a :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ani jednym wypadku przecież to całkiem inne fele. Ja lubie BBS'y i będę szedł w ich kierunku jak mi finanse pozwolą. Keżor OT się tworzy koniec sprzeczek. :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor te od esy jeszcze oki ale reszta niiiii , a nie zapomniałeś o klasyce ?

Te co ja mam , moim zdaniem najbardziej za***iste fele do Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najbardziej za***iste fele do Audi

no i sa za***iste ale w samej Wawie jest ich juz 3 komplety, mało orginalne :tongue4:

z tych 4 to tylko DzoDzo :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...