Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

2500 to dużoooo ; p hmm poszukam czegoś może ze znaczkiem:)

Opublikowano

nie jest tylko różnica w samym zderzaku:)

grill sline jest inny ? a na czym ta roznica polega ?

O ile w B7 zaslepki sprysków można było zamienić to tutaj trzeba kupić nowe. Inna jest też osłona pod silnik (tzn ona składa sie z 3 cześci i ta do zderzaka s line jest krótsza na całej długości o ok 2-3cm. Jak ktoś chciałby to może ja przyciąć ale nie o to chodzi aby robić drut sznurek z takiego auta.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:49_________________________________________________Tu jest zamiennik i cena nadwyraz atrakcyjna:

http://www.bjautofans.com/p_6351.page

według przelicznika wychodzi grill 34zł tylko jak to zamówić:)

Opublikowano

na tak ale grile sa takie same

Opublikowano

na tak ale grile sa takie same

Tak, napisałem juz to wczesniej:) NAwet nie mając pakietu s line 3,0tdi ma fabrycznie taki jak s line

Opublikowano
NAwet nie mając pakietu s line 3,0tdi ma fabrycznie taki jak s line

tzn ?? :cool1:

Opublikowano

Ten grill made in china na zdjeciach wyglada na bardzo taaandetny. Zobaczcie na ta ramke grila :thumbdown:

Opublikowano
NAwet nie mając pakietu s line 3,0tdi ma fabrycznie taki jak s line

tzn ?? :cool1:

3.0tdi ma w serii czarny pomalowany w połysku grill. To odróżnia 3,0tdi od innych na pierwszy rzut oka.

Opublikowano

To widziałem myślałem że mowa o reszcie pakietu S-line :rolleyes::decayed:

Opublikowano

3.0tdi ma w serii czarny pomalowany w połysku grill. To odróżnia 3,0tdi od innych na pierwszy rzut oka.

jeszcze 3,2 FSI ma również czarny błyszczący grill oraz słupki środkowe są czarne błyszczące

Opublikowano

a 2.7 V6 TDi nie ma?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

koledzy co myślicie na temat przyciemnienia szyb ? będzie kiczowato wyglądało czy w miarę ?

Opublikowano

zalezy jak , chodz w avancie wyglada to fajnie , tak w sedanie juz srednio

Opublikowano
  • Autor

myślę aby z tyłu 5 szyb na ful przyciemnić na 2 z przodu tak delikatnie dla kontrastu...

Opublikowano

Patrox

W serwisie, czas oczekiwania misiac

Od czego to grill ?

Gdzie mozna sie blizej dowiedziec o tym grilu. Dzis bylem w serwisie we wrocku i próbowalem sie cos dowiedziec o nim i nic . 10 minut szukalismi i nic . A tak a propos nowej A7 to mnie w ogóle nie przypadła do gustu :( chyba jestem konserwatystą

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

dramat , jak led tylko orginal inaczej pelna wioska w takim aucie.

Opublikowano

wedlug mnie wiejski tuning :P

Opublikowano

Zdecydowanie :no:

Opublikowano

koledzy a mam jeszcze pytanie tylne lampy led pasują od kombi do sedana ??

http://allegro.pl/kpl-lamp-audi-a4-avant-b8-8k-led-nowe-oryginalne-i1621729288.html

:shocked: :shocked: :shocked:

nie pasują :decayed:

ps. kiedy zawitasz na spota w Krakowie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.