Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podsufitka po praniu odkleiła się...


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poszedłem do hurtowni tapicerskiej ze słupkiem przednim w ręku i dobrałem identyczny materiał. Kleiłem na klej Boterm, starczył 1l z materiałem kosztowało to coś ponad 50zł. Gdzieś był na forum był opis jak to zrobic. Przyda się pomoc drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz namiar na hurtownie która sprzedaje materiały na podsufitki:

http://www.hurtowniatapicerska.pl/category/tkaniny-samochodowe

Ja poszedłem do hurtowni tapicerskiej ze słupkiem przednim w ręku i dobrałem identyczny materiał. Kleiłem na klej Boterm, starczył 1l z materiałem kosztowało to coś ponad 50zł. Gdzieś był na forum był opis jak to zrobic. Przyda się pomoc drugiej osoby.

średnia cena 25 zł za metr bieżący materiału, do tego porządny klei i przeskakujemy cenę używanego sufitu w super stanie do Avanta :wink4:

No..ale co nowa to nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się praniem tapicerki samochodowej i prawda jest taka że za to że po praniu odpadnie podsufitka to jest błąd w sztuce i odpowiada ten co prał więc możesz domagać się odszkodowania , będziesz miał na nową -powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem - nie da się przykleić - potwierdzam to co inny mówili - gąbka między materiałem podsufitki a wytłoczką się kruszy i parcieje. Przykleisz materiał to gąbki która i tak odpadnie, przy okazji materiał jest na tyle cienki że cały ten butapren będziesz widział w aucie jako piękne czarne plamy ;).

Próbowałem to kleić - efekt gorszy niż wisząca podsufitka - jedyny sposób to zdarcie gąbki i klejenie to wytłoczki, ale wtedy będzie "nierówno". Dlatego teraz jestem w trakcie zmiany tej podsufiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...