Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

lepiej połowe fety wciągnąć , przynajmniej efekt lepszy

Kolega miał na mysli ser feta, taki jak w sałacie greckiej. samo zdrowie qwa :naughty:

pewnie,wciąga go przez nos czy otwór w twarzoczaszce :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecioki, dziecioki :>

Za robote sie weźcie a nie o fecie nadajecie, 10redbulli po to aby dodał Ci skrzydeł, następnie żebyś odleciał do nieba :polew: , lub do piekła.

Feta jest bleh. Niedobre :>

Blant jak najbaaardziej :kox: oczywiście również od czasu do czasu !

A ser feta jak najbardziej do kebaba :good: ale to chyba nie na temat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naturalnych dopalaczy z lat dzieciństwa pamiętam te po powrotach mojego ojca z wywiadówek...

:polew:

bardzo motywowały i szybko stawiały do pionu

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://totallycoolpix.com/2010/10/drug-wars/

Trochę fotek dokumentujących wojny narkotykowe karteli kolumbijskich i meksykańskich.

Przypomina to dokładnie scenki z czasów Ala Capone, kiedy w USA panowała prohibicja alkoholowa.

Rozwiązanie jest tylko jedno. Całkowita dekryminalizacja wszystkich narkotyków.

Tak jak to zrobila Portugalia i Szwajcaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie przeciw dopalacze to najgorszy chemiczny syf, którego nawet twórcy nie są w stanie kontrolować, pełny bajer polega na tym że większość środków jest dostępnych i nieszkodliwych tylko kwestią jest to że połączenie 20-30 z nich to już masakra, kończyłem chemię na polibudzie w Gliwicach i twierdzę że dopalacze są gorsze niż trawka i twarde narkotyki, oczywiście zakazane powinno być wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie przeciw dopalacze to najgorszy chemiczny syf, którego nawet twórcy nie są w stanie kontrolować, pełny bajer polega na tym że większość środków jest dostępnych i nieszkodliwych tylko kwestią jest to że połączenie 20-30 z nich to już masakra, kończyłem chemię na polibudzie w Gliwicach i twierdzę że dopalacze są gorsze niż trawka i twarde narkotyki, oczywiście zakazane powinno być wszystko

Razem z Tobą Doktorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier%^&*(%^$Rli głupoty że aż głowa boli od razu widać że nigdy koksu w nosie nie miał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet spierać z uczonymi bo wiadomo :gwizdanie:

Teoria, teoria i jeszcze raz teoria i nic poza tym.

Myślę, że maryśka powinna być legalna, dopalacze też.. od 18lat, w tym wieku każdy jest świadom tego co robi tym bardziej że ostatnio o tym dość głośno było to nie jeden nastolatek sobię zdał sprawę i być może więcej gówna nie dotknie...Są tacy którzy dalej będą walić po nochu i kablach, ćpanie było jest i będzię. Każdy powinien się zastanowić nad sobą...A to że gościowi od dopalaczy wyszedł interes - to nie miejcie pretensji do niego. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, każdy ma swój rozum i swoją wole.

Wielce afera o dopalaczach... ciekawe ile ludzi zgineło od nielegalnych narkotyków twardych, o tym jakoś już nie mówią bo im wstyd że tak czy siak to wszystko będzie funkcjonowało zawsze, będą łapać dilerów owszem, ale będą też nowi i tak w kółko. Każdy z nas dobrze wie że dilerka jest wszędzie i prawie zawsze, szkoły, kluby, puby itp to wam nie przeszkadza?... Nagle powiedzieliście STOP oficjalnie i przez nagłośnienie mediów bo powstały sklepy chemiczne ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle powiedzieliście STOP bo powstały sklepy chemiczne ? :wallbash:

Ty udajesz,czy jestes tak glupi,ze naprawde nie kumasz o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jestem głupi i nie wiem o co chodzi :kox:

Może zrezygnujmy też z alkoholu i papierosów, mało ludzi pogineło :> ??

Naiwni ludzie... Media wam piorą łeb.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:20_________________________________________________Zresztą powiedziałem, znajdzie się pełno uczonych w tym temacie, którzy dużo słyszeli od koleżanki kolegi brata :kox: a ja nie zamierzam sobię nerwów psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty udajesz,czy jestes tak glupi,ze naprawde nie kumasz o co chodzi??

czemu głupi? całkiem mądrze gada a polska zaściankowa społeczność spija piankę którą media ubiją :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________

A Ty niby na czym sie opierasz?

własnym doświadczeniu w każdej dziedzienie tematu... jeszcze coś chcesz wiedzieć? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEsli juz musisz jarac to faktycznie lepiej trawe niz te gowniane dopalacze.A o tym jest temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niczym.. nie mówię że to jest dobre, ale każdy człowiek ma wybór. Nikomu nic nikt nie kazał...Każdy normalny człowiek powinien mniej więcej wiedzieć jakie są konsekwencje przedawkowania czy alkoholu, czy papierosów czy narkotyków, raczej nie powinno się tego zabraniać. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________

JEsli juz musisz jarac to faktycznie lepiej trawe niz te gowniane dopalacze.A o tym jest temat...

Nie mów mi co mam jarać, czy dopalacze czy maryśkę. Wiem co dobre a co złe, nie powiedziałem że dopalacze są dobre, powiedziałem że nie powinny być zabronione, tylko ograniczone wiekiem, biorąc pod uwagę że jesteśmy narodem NORMALNYM i potrafimy odróżnić co dobre a co złe, a nawet wyciągnąć konsekwencję.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________Alkohol jest również szkodliwy dla człowieka, czemu nie jest zabroniony, co ludzie robią po alkoholu ?... hm ? Mało ludzi wykorkowało przez chlanie??... I jakoś wszystko gra... Ciekawe czemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ludzi wykorkowało przez chlanie??... I jakoś wszystko gra... Ciekawe czemu :naughty:

to samo by było z dragami jak by była na nie akcyza w tym śmiesznym kraju.. ot tyle... dziękuję dobranoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy chcecie zwalczać narkotyki

Nie znając pojęcie profilaktyki?

I jakie wyniki?

Jest popyt – jest podaż

Prawa rynku tego nie pokonasz specjalisto

Wykształcony na papierze ekonomisto. :hi:

Również " DOBRANOC ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...