Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ET 35, ale te felgi to już historia:)

Dzisiaj kupilem od Flyera jego Avusy z myślą o sezonie letnim, ale wylądowały już na aucie bo zimówkami niemam czasu się zająć narazie. A te co były a aucie sprzedane już i obiecałem że do końca tygodnia mu je dam :wink4:

poprawilem swoja ksywke :P[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:22_________________________________________________Tak jak mówiłem ślicznotka dostała nowe buty :naughty:

Kolor do zmiany na wiosne choć i w tej postaci Avusy dobrze na niej wyglądają :decayed:

dscn1529k.jpg

dscn1528c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

wzór znany do bólu jak i moje rski ;-)... przy twoim kolorze auta odrazu bym je trzasnął na biały kolor....

sam się zastanawiam przy swoim srebrnym czy białych nie zrobić, bo nikt nie może pomalowac na chrom (tzn taki jka jest kolor). Minus taki jest że może to tez średnio wyglądac bo u mnie auto srebrne...choć juz kilka aut widziałem i było ok.

Opublikowano

super wygląda biała, dach czarny w planach super, ja do tego bym dołożył tylnie LED'y jak w A6 C6 + przednie lampy przyciemnił i wywalił pomarańczowe kierunki tak jak to Miron78 zrobił :)

Opublikowano

Fajnie wygląda na Avuskach :good:

Opublikowano

Ładna.. Bardzo ładna :) ciekaw jestem jakby wyglądały te felgi w czarnym kolorze.. Myślę, że ciekawie byłoby :)

Opublikowano
  • Autor

Felga będzie pomalowana na ciemny kolor jak zmienie na zimówki. Teraz zabieram się za szukanie firmy która mi dach oklei:)

Opublikowano

Felga będzie pomalowana na ciemny kolor jak zmienie na zimówki. Teraz zabieram się za szukanie firmy która mi dach oklei:)

ciemny czarny matowy daszek :naughty::good:

Opublikowano

Piekna sztuka :good:

Opublikowano

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

To nie była ta bo tamta miała 2.0 BRD 170KM, też biała perła, wewnętrzny i zewnętrzny S-Line, ale cena była chora tak jak powiedziałeś bo ok 87tys zł.

Niech Ci się dobrze sprawuje :wink4:

tyle ze byla z rocznika 2008 :wink4:

Z którego rocznika była to już nie pamiętam :)

Nie za małe te avusy do tej budy :?: :>

Opublikowano
  • Autor

:> Temat pewnie wałkowany milion razy, ja uważam że idealne biorąc pod uwage nasze warunki drogowe :naughty:

Opublikowano

autko :slina: :slina: gitez majonez :good: też takie będzie u mnie na podwóreczku tylko Avant :wink4:

Opublikowano

;(

zal mi sie bylo rozstawac z ta felga. :thumbdown:

btw, jak komfort na 235 w porownaniu do 225? jest chyba lepiej?

Opublikowano
  • Autor

autko :slina: :slina: gitez majonez :good: też takie będzie u mnie na podwóreczku tylko Avant :wink4:

dzięki :good:

;(

zal mi sie bylo rozstawac z ta felga. :thumbdown:

btw, jak komfort na 235 w porownaniu do 225? jest chyba lepiej?

Szczerze mówiąc jakiejś wielkiej różnicy nie czuje :)

Opublikowano

padaka prezentuje się świetnie z nowymi butami :kox::good:

tylko szkoda, że wygląda ale nie jedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

wszystko super ale ta DATA na zdjeciach:) raziiiiiii:)

Opublikowano

Piękne auto, biały audi prezentuje się rewelacyjnie

Opublikowano

siema Runee jechałeś wczoraj na obwodowej ok 24 :mysli: bo leciałem za jakimś białasem :mysli:

Opublikowano

super :cool1:

Opublikowano
  • Autor

siema Runee jechałeś wczoraj na obwodowej ok 24 :mysli: bo leciałem za jakimś białasem :mysli:

tak z Gdyni do Gdańska coś koło 24 leciałem;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.