Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jaki kupić autoalarm


MICKY74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po pierwsze przepraszam, jeśli gdzieś jest już ten wątek ... starałem się szukać, ale niestety nie znalazłem do B7 podobnego wątku, więc założyłem nowy ... Szwankuje mi, niedbale założony, autoalarm seo perfect, dlatego postanowiłem go wymienić na nowy... Potrzebuję rady, żeby kupić alarm pasujący do B7, który wykorzysta możliwości czujników zamontowanych ori.... Doradźcie coś... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może załóż ori alarm? Potrzebny moduł komfortu (200zł), syrena (100zł) oraz panel w tapicerce drzwi kierowcy (chyba najlepiej kupić gotową tapicerkę przednich drzwi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski w drzwiach posiadam, posiadam również czujniki (ruchu?) przy przedniej szybie - ori alarm jest lepszym rozwiązaniem niż niefabryczny o podobnej cenie? ... Właśnie chodzi mi o podłączenie przechyłu, czujników ruchu itd... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny alarm to jakbyś go wogóle nie miał, ja bym doprowadził SEO do porzadku, sa to niezłe alarmy.

swiete slowa ;)

Seo to jeden z najlepszych centralek alarmowych.

sam mam u siebie (SEO Can) kolega z forum mi zakladal i jest git... mialem na początku trochę komedii z nim ale jest juz doprowadzony do porzadku i śmiga jak lala :good:

kolego moze zapodaj jakie masz z nim problemy na pewno znajdzie sie rozwiązanie...

PS.

z tego co pamiętam SEO ma gwarancje dożywotnia wiec jak cos szwankuje to kwestia kodowania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny alarm to jakbyś go wogóle nie miał, ja bym doprowadził SEO do porzadku, sa to niezłe alarmy.

swiete slowa ;)

Seo to jeden z najlepszych centralek alarmowych.

sam mam u siebie (SEO Can) kolega z forum mi zakladal i jest git... mialem na początku trochę komedii z nim ale jest juz doprowadzony do porzadku i śmiga jak lala :good:

kolego moze zapodaj jakie masz z nim problemy na pewno znajdzie sie rozwiązanie...

PS.

z tego co pamiętam SEO ma gwarancje dożywotnia wiec jak cos szwankuje to kwestia kodowania :cool1:

nie był on czasem z Gaszowic ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seo to jeden z droższych i lepszych alarmów...może ktoś zamontował go na szybko złączki i dlatego są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na skrętkę i nawet tego nie polutował :gwizdanie: takich niestety mamy "fachowców"

jakby ktoś ze śląskiego szukał dobrego magika od takich spraw piszcie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że poszedł mi jeden z modułów od seo (nazwa na "i", jednak nie jestem pewny dokładnej nazwy, stąd jej nie podaje)... Pierwotnie montował mi ten alarm instalator spod Poznania - Łukasz - nie polecam... Napiszę Wam dokładnie, gdzie znajduje się warsztat Pana Łukasza, jak wyciągnę z samochodu "certyfikat"...

Rysiuu, jeden z forumowiczów - nota bene POLECAM warsztat AUTO-SONIC w Bieruniu, po dojściu do alarmu, nie mógł się nadziwić różnym "udziwnieniom" ...

Od pękniętej osłony pod kierownicą aż po ułamane osłony przy wiązkach ... żenada ... Do tego poprzedni instalator próbował "naprawiać" tą część alarmu na "i" (inwerter?) podważając jej obudowę śrubokrętem ... stąd o gwarancji nie może być mowy... Niestety alarm nie chciał wejść w tryb kodowania, także nic chyba się nie da już zrobić, jedynie wymienić na nowy ... i tak wiosną zrobię ... Na razie odłączyłem go, a wiosną kupię nowy seo perfect can :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie padł Ci inwerter, który "zamienia" sygnały z magistrali CAN na sygnały analogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie padł Ci inwerter, który "zamienia" sygnały z magistrali CAN na sygnały analogowe

dokładnie to ;) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...